Figūros | Liza Baliasnaja ir Sidney Barnes (Lietuva / Belgija / Didžioji Britanija)

Choreografija ir atlikimas: Liza Baliasnaja ir Sidney Barnes | Muzika: Sidney Barnes | Prodiuseriai: Georgia Barnes ir Sidney Barnes | Padėka: Lietuvos kultūros taryba, Nidos meno kolonija, „Rosas/P.A.R.T.S“, Kauno menininkųnamai, Gaasbeeko mokykla

Premjera: 2018 m | Trukmė 45 min.

Spektaklis „Figūros“ yra apie geometrinius ir fizinius santykius, kurie choreografiškai pateikiami kaip iliuziniai įvykiai, skatinantys vizualinęžiūrovo patirtį.Mes pastebėjome, kad yra dvimatės figūros, kurios laikomos dviprasmiškomis, žiūrint į jas, tas pats reiškinys gali suteikti abejotiną, daugiaprasmę patirtį. Perėjimas nuo vieno vaizdo suvokimo prie kito gali būti staigus arba įvykti pamažu ir yra vadinamas geštalto principu (angl. „Gestalt switch“).Šio principo eigoje stebimas fenomenas pats savaime nėra objektyvi realybė, reikšmę jam suteikia pats žmogus. Suvokimas priklauso tiek nuo objektyvių, tiek nuo subjektyvių veiksnių, kuriųįtaka gali keistis. Spektaklyje tiriame, kas vyksta išgyvenant tąmomentą, kai vaizdas pakeičia vizualinę, intelektinę ir net emocinę stebėtojo patirtį. Taip pat, kaip šokis gali sukelti introspektyvų mąstymą– išorės įtakos vidinei būsenai pastabą. Figūros kviečia žiūrovą sutelkti dėmesįį asmeninęminčių choreografiją, kurią stimuliuoja fiziniai atlikėjų kuriami peizažai.

Liza Baliasnaja yra Briuselyje gyvenanti lietuvėšokėja. Po to, kai 2016 m. baigė P.A.R.T.S, jipradėjo šokti Mårteno Spångbergo ir Eszter Salamon spektakliuose. Liza taip pat kuria savo pačios darbus Belgijoje ir Lietuvoje.

Sidney Barnes yra šokėjas ir muzikantas iš Londono. 2016 m. ji baigė P.A.R.T.S. Nuo tada jis kuria muziką, dirba spausdinimo ir choreografijos srityse. Sidney taip pat šoka Eszter Salamon irMårteno Spångbergo spektakliuose.

menų spaustuvė | juodoji salė
bilietai: nuo 11,20 eur | bilietai Tiketos kasose* (pirkti internetu) | atkreipkite dėmesį: menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais, atsiprašome už nepatogumus 
nuolaidos: Tiketa klubo nariams 25 proc.; DailyCard 25 proc.; Studentams/moksleiviams/senjorams 20 proc.; Teatro ir šokio moksleiviams/studentams/profesionalams 50 proc.; Scenos menų profesionalams (pateikus pažymėjimą, kasoje) 50 proc.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

2 d. opera prancūzų kalba
3 v. operetė lietuvių kalba
Spektaklis pagal Maksimo Gorkio pjesę
2 dalių spektaklis vaikams
1 dalies Oskaro Koršunovo spektaklis
21 spalio, 16:00, 19:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti