„Saldi karštinė“ | Pere Faura (Ispanija)

Idėja ir režisūra: Pere Faura  | Seminarų asistentai ir šokėjai: Claudia Solwat ir Javi Vaquero | Režisūra ir scenografija: Jordi Queralt | Muzika:Amaranta Velarde  | Šviesos: Sergio Roca Saiz  | Vaizdo įrašų kūrimas:Joan Escofet | Techninis koordinavimas: Guillem Gelabert | Produkcija: „Blancproduccions“  | Vadyba: „Art Republic“  | Parama: „Mercat de les Flors“  | Bendradarbiavimas: „Foreign Affairs“ festivalis (Berlynas), „L’animal a l’esquena“, „La Caldera“, „La Visiva“, „Antic“ teatras  | Padėka: Xevi Gibert, „NunArt“, „La Palomera“, „Les Antonietes“ teatras

Premjera: 2016 m.  | Trukmė: 60 min.

Spektaklį „Saldus karštis“ atlieka didelė savanorių grupė, ilga beveik valandos repeticija persikelia į sąžiningą vykdymą, modifikaciją, deformaciją ir versiją, ir tuo pačiu metu virsta dialogu su kitais teatriniais elementais, tokiais kaip vaizdo įrašai, muzika ir šviesos, kurie atkartoja šį simbolinį choreografinį vakarėlio ir diskotekos pasaulių vaizdą.

Tai ritualinė, ekstazę primenanti kelionė, kuri siūlo fizinę ir vakarėlių pasaulį atspindinčią patirtį bei nuolatinį nevaržomos ir staigios laimės šiuolaikinėje visuomenėje ieškojimą. Politinė, linksma ir prakaitu dvelkianti analogija, pristatanti aštuntojo dešimtmečio „Macarena“ šiuolaikinėje techno muzikoje, kad atspindėtų vakarėlių pasaulį ir idėją eiti į juos šokti kaip į naują socialinę ir politinę erdvę. Ta erdvė balansuoja tarp diskotekos ir teatro, fizinio malonumo ir intelektualinio diskurso, tarp laimės, kurią teikia Holivudas, ir euforijos, kurią sukelia techno muzika, tarp laimės vaizdavimo didžiajame ekrane ir euforijos, kurią patiria kūnas, kai šokdamas jautiesi džiaugsmingas ir pavargęs tuo pačiu metu.

Pere Faura 2006 m. baigė Naujojo šokio plėtros mokyklą Amsterdame, o jo baigiamasis darbas laimėjo ITS festivalio apdovanojimą ir buvo pasirinktas „DansClick“ gastrolėms po Nyderlandus. Tais pačiais metais P.Faura tapo reziduojančiu choreografu „Frascati“ teatre Amsterdame, o 2009 m. jam buvo įteiktas prestižinis Charlotte Köhler prizas. 2011 m. jis baigė Amsterdamo choreografijos magistro studijas ir grįžo į Barseloną, kur kuria naujus spektaklius ir bendradarbiauja su keletu kūrybinių centrų.

P.Fauros darbai paremti popkultūros detalių perteikimu, įvairialype choreografija, kur visi elementai sukuria teatro mechanizmą. Nuo tada, kai grįžo į Barseloną, P.Faura tai pat užsiima programavimu ir parodų dizainu, dirba su CRIM, yra kolektyvo ARTAS narys ir vienas G.R.U.A. įkūrėjų, kur vis dar kuria tokius projektus kaip „Caravan of Trailers“, bendradarbiaudamas su Claudia Solwat ir Anna Rubriola.

P.Faura tarptautiniame šiuolaikinio šokio festivalyje „Naujasis Baltijos šokis“ dalyvavo ir 2016 m. su savo darbu „Striptizas“.


menų spaustuvė | juodoji salė

bilietai: nuo 11,20 eur | bilietai Tiketos kasose* (pirkti internetu)

atkreipkite dėmesį: menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais, atsiprašome už nepatogumus 
nuolaidos: Tiketa klubo nariams 25 proc.; DailyCard 25 proc.; Studentams/moksleiviams/senjorams 20 proc.; Teatro ir šokio moksleiviams/studentams/profesionalams 50 proc.; Scenos menų profesionalams (pateikus pažymėjimą, kasoje) 50 proc.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

2 d. opera prancūzų kalba
3 v. operetė lietuvių kalba
Domino teatro komedija
17 gruodžio, 19:00
Spektaklis
20 lapkričio, 19:00
Oskaro Koršunovo spektaklis
21 - 22 lapkričio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti