POKALBIS SU DŽINAIS

pasakojimo (storytelling) pasirodymas | trukmė 90 min. | N16 | pasirodymas ANGLŲ KALBA

pasakotojas Sahand Sahebdivani

organizatorius Baltic Storytelling Centre 

 

Pasakojimo menas – naujas scenos menų žanras ateinantis į Lietuvą!

Baltic Storytelling Centre atidarymo renginiui į Lietuvą atvyksta tarptautiniu mastu pripažintas pasakotojas Sahand Sahebdivani.

Ar tikite džinais? Mano proprosenelė tikėjo. Kai jos vyras netikėtai dingo kovodamas su maištininkais kalnuose, ji kreipėsi pagalbos į mistiką. Vidurnaktį jie išvydo džinus įgaunančius jos vyro pavidalą. Jis dar gyvas! Siaubingai sužeistas, jis stengėsi rasti kelią namo…

Pasakojimo pasirodyme “Pokalbis su džinais” Sahand vedasi klausytoją į kelionę, kurioje Senosios Persijos istorijos yra maišomos su jo šeimos istorijomis, kol galiausiai riba tarp realybės ir tikrovės visiškai išnyksta.

Pasakotojas SAHAND SAHEBDIVANI

Sahand gimė Irane, tačiau būdamas trejų turėjo bėgti iš šalies ir kartu su tėvais apsigyventi Olandijoje. Pasakojimo meno jis mokėsi Olandų Karališkajame Tropikų Institute, kur ilgus metus dirbo pasakotoju vaikams. 2004-taisiais Sahand Amsterdame įkūrė Mezrab Cultural Centre, kuris šiuo metu yra viena svarbiausių pasakojimo menui dedikuotų vietų visame pasaulyje. 2014 metais Olandų Pasakotojų bendruomenė išrinko Sahand Metų Pasakotoju. Šiuo metu jis ne tik gastroliuoja po Europą su savo solo šou, tačiau kartu ir su kitu pasakotoju bei Mezrab Storytelling School bendraįkūrėju Raphael Rodan pristato pasirodymą „My Father Held A Gun“.

menų spaustuvė | kišeninė salė

bilietai: 8 eur, bilietus platina TIKETA* (pirkti internetu)

* Tiketos kasa - ir Menų spaustuvėje, atsiskaitymas tik grynais, atsiprašome už nepatogumus

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
12 - 16 lapkričio, 15:00
Lėlių gamybos kursai
21 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
19 lapkričio, 18:00
Keramikos pamokos
15 lapkričio, 18:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-10-24