RUBINO MEDIS

pasakojimo (storytelling) pasirodymas | trukmė 90 min. 

pasyrodymas ANGLŲ KALBA

pasakotojas Shonaleigh Cumbers
organizatorius:Baltic Storytelling Centre

 

Pasakojimo menas – naujas scenos menų žanras ateinantis į Lietuvą!

Baltic Storytelling Centre atidarymo renginiui į Lietuvą atvyksta tarptautiniu mastu pripažinta pasakotoja Shonaleigh Cumbers.

Karalius ir Karalienė ilgai negalėjo susilaukti vaikų. Tėra vienintelis būdas įgyvendinti šį jų norą: Karalius turi nuskinti vaisių nuo paslaptingojo Rubino medžio, kurį pasodino dar Elijas ir kurį prižiūri vis naują pavidalą įgyjanti ragana.

Ši kvapą gniaužianti istorija šimtmečius buvo saugoma Žydiškoje pasakojimo tradicijoje. Joje girdėti jau vėlesnių pasakų, tokių kaip Auksaplaukė ar Snieguolė užuomazgos. Mūsų istorijos keliauja per kultūras ir amžius vis iš naujo primindamos apie tai, jog esame tik žmonės: visi ilgimės, klystame ir viliamės.

Pasakotoja SHONALEIGH CUMBERS

Shonaleigh užaugo klausydamasi savo senelės Bubos istorijų anglų, jidiš, hebrajų, olandų ir turkų kalbomis. Šiuo metu ji yra paskutinė Europos Drut’syla – žydiškosios jidiš pasakojamosios tradicijos tęsėja.

Atsidavusi ir pasišventusi ji dalinasi savo močiutės istorijomis su klausytojų miniomis visame pasaulyje: yra pasirodžiusi daugelyje Europos šalių, Jungtinėse Valstijose, Naujojoje Zelandijoje... Jai yra tekę pasirodyti ir mažytėse bažnyčiose, ir įspūdingoje Londono Albert Hall salėje.

Shonaleigh repertuarą sudaro daugiau nei trys tūkstančiai istorijų, sudarančius atskirus ciklus ir galimos akimirksniu būti pritaikytos prie situacijos ir auditorijos.

Neišdildomą įspūdį paliekanti atlikėja!

www.shonaleigh.com 


menų spaustuvė | kišeninė salė

bilietai: 8 eur, bilietus platina TIKETA* (pirkti internetu)

* Tiketos kasa - ir Menų spaustuvėje, atsiskaitymas tik grynais, atsiprašome už nepatogumus

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
12 - 16 lapkričio, 15:00
Lėlių gamybos kursai
21 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
19 lapkričio, 18:00
Keramikos pamokos
15 lapkričio, 18:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-10-24