Tarptautinė jogos diena

Tarptautinė jogos diena – jau ketvirtus metus Lietuvoje organizuojama sveikos gyvensenos šventė, kviečianti visus vilniečius ir miesto svečius domėtis kūno ir sielos harmonija bei ją pasiekti per jogą.

2014 m. rugsėjo 27 d. Indijos ministras  pirmininkas Šri Narendra Modi kreipėsi į Jungtinių Tautų Generalinę  Asamblėją (JTGA) ir paragino patvirtinti Tarptautinę jogos dieną. 
„Joga – tai neįkainojama senovės  Indijos tradicijos dovana. Ji sujungia protą ir kūną, mintis ir  veiksmus, apribojimus ir pasiekimus, harmoniją tarp žmogaus ir gamtos  bei pasižymi holistiniu požiūriu į sveikatą ir gerovę. Jogos prasmė  slypi ne fizinėse pozose, o vienystės atradime su pačiu savimi, su  pasauliu ir su gamta. Joga keičia mūsų gyvenimo būdą ir ugdo sąmoningumą, todėl ji gali padėti mums prisitaikyti prie klimato kaitos. Dirbkime išvien, kad įtvirtintume Tarptautinę jogos dieną.“

2015 m. birželio 21 d. Lietuva kartu su dar 176 pasaulio šalimis pirmą kartą minėjo tarptautinę jogos dieną, kuri jau tapo gražia tradicija.

Kiti renginiai dabar

Jubiliejinis, 10-asis, fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA jau sveikinasi!
22 rugsėjo, 19:30
Gatvės teatro festivalis SPOT'18
12 - 13 liepos, 18:00
Gatvės teatro festivalis SPOT'18
14 liepos, 11:00, 16:00, 19:00
Gatvės teatro festivalis SPOT'18
14 liepos, 12:00, 21:00
LR Prezidentūros vidinis kiemas
Gatvės teatro festivalis SPOT'18
14 liepos, 18:00
Markučių parko tvenkinys

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Atsakingas už skyrių
Artūras
Vilniaus miesto renginių gidas
Renginių gide pateikiama informacija apie populiariausis renginius, kurie vyksta ar vyks Vilniaus mieste.
Neeikvokite savo laiko veltui! Sekite Vilniaus miesto renginių gidą ir aplankykite Jus dominantį koncertą, filmą, spektaklį, parodą, sporto varžybas ar kitą renginį.

Elektroninis paštas: vilnius@miestosvetaine.lt