Tarptautinė jogos diena – jau ketvirtus metus Lietuvoje organizuojama sveikos gyvensenos šventė, kviečianti visus vilniečius ir miesto svečius domėtis kūno ir sielos harmonija bei ją pasiekti per jogą.

2014 m. rugsėjo 27 d. Indijos ministras  pirmininkas Šri Narendra Modi kreipėsi į Jungtinių Tautų Generalinę  Asamblėją (JTGA) ir paragino patvirtinti Tarptautinę jogos dieną. 
„Joga – tai neįkainojama senovės  Indijos tradicijos dovana. Ji sujungia protą ir kūną, mintis ir  veiksmus, apribojimus ir pasiekimus, harmoniją tarp žmogaus ir gamtos  bei pasižymi holistiniu požiūriu į sveikatą ir gerovę. Jogos prasmė  slypi ne fizinėse pozose, o vienystės atradime su pačiu savimi, su  pasauliu ir su gamta. Joga keičia mūsų gyvenimo būdą ir ugdo sąmoningumą, todėl ji gali padėti mums prisitaikyti prie klimato kaitos. Dirbkime išvien, kad įtvirtintume Tarptautinę jogos dieną.“

2015 m. birželio 21 d. Lietuva kartu su dar 176 pasaulio šalimis pirmą kartą minėjo tarptautinę jogos dieną, kuri jau tapo gražia tradicija.