Interaktyvus pasakų skaitymas

Gegužės 9 d., trečiadienį,  12 val., minint Europos dieną, kviečiame dalyvauti renginyje „Interaktyvus pasakų skaitymas“, kurį organizuoja Naujosios Vilnios biblioteka (Gerovės g. 1).
Interaktyvus pasakų skaitymas skirtas vaikams ir jaunimui. Numatoma renginio vieta – pievelėje prie Naujosios Vilnios laisvalaikio ir kultūros centro. Čia bus įkurtos pasakų palapinės. Kiekvienoje iš jų bus sekamos Europos tautų pasakos. Klausydami pasakų vaikai keliaus po įvairias Europos šalis, pažindami skirtingas kultūras, tradicijas bei papročius.

Po pasakų skaitymo vyks interaktyvūs užsiėmimai grupėse: skaitytos pasakos aptarimas ir pasakos plakato kūrimas naudojant įvairias meninės raiškos priemones.
Interaktyvių užsiėmimų metu sukurti plakatai bus pristatomi renginio pabaigoje. Žiūrovai spės pasakų pavadinimus ir laimės prizus.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
19 - 23 lapkričio, 15:00
Lėlių gamybos kursai
21 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
19 lapkričio, 18:00
Keramikos pamokos
20 lapkričio, 18:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti