SAMUELIS BAKAS ATVYKSTA Į VILNIŲ

Dailininkas ir Vilniaus garbės pilietis Samuelis Bakas yra gyvenęs, kūręs ir sulaukęs pripažinimo Izraelyje, Prancūzijoje, Italijoje ir Šveicarijoje, o šiuo metu reziduoja Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau savo gimtine ir mylimu miestu vadina Vilnių. 

Gegužės 22 d. LR Prezidentūroje Samueliui Bakui bus įteiktas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžius. Kiek vėliau, 18 val., jis lankysis savo vardo muziejuje ir bendraus su lankytojais. 

Nepraleiskite progos susitikti su garsiuoju dailininku ir užduoti jums rūpimų klausimų! Lauksime jūsų gegužės 22 d. (antradienį) 18 val. Naugarduko g. 10/ 2. Prireikus klausimus išversime į anglų kalbą, o po susitikimo bus galimybė apžiūrėti Samuelio Bako muziejų.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
24 - 28 rugsėjo, 15:00
Lėlių gamybos kursai
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
26 rugsėjo, 19:00, 20:10
Keramikos pamokos
Tapybos pamokos

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-09-04