LRT Opus kviečia

LRT Opus kviečia gatvės muziką patirti kartu!

Gegužės 19 d. visoje Lietuvoje muzikantai trauks gitaras ir dalinsis savo kūryba miestų gatvėse. LRT Opus į vieną sceną improvizacijai pakvies skirtingų grupių narius. Keturios grupės. #VienuRitmu. Įsijunk, ateik, šoksim kartu! Tiesioginę LRT Opus transliaciją iš Gatvės muzikos dienos pradedam nuo 12 val.

V.Kudirkos aikštėje kartu improvizuos: Mig Loko , Tautvydas Paulius Augustinas Augustinas iš BALTASIS KIRAS , Zilvinas Sebeika iš Kiti Kambariai , Domantas Razmus iš CinAmono .

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

„BrainStorm“, šiandien siunčia prieššventinius linkėjimus ir skelbia apie savo koncertą.
20 spalio, 21:00
Vienas iš trijų geriausių tenorų pasaulyje Joseph Calleja gruodžio mėn. koncertuos Lietuvoje.
19 gruodžio, 19:00
Koncertinis turas
27 gruodžio, 20:00
Muzikos festivalis
16 lapkričio, 22:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-09-04
2018-09-19