LRT Opus kviečia

LRT Opus kviečia gatvės muziką patirti kartu!

Gegužės 19 d. visoje Lietuvoje muzikantai trauks gitaras ir dalinsis savo kūryba miestų gatvėse. LRT Opus į vieną sceną improvizacijai pakvies skirtingų grupių narius. Keturios grupės. #VienuRitmu. Įsijunk, ateik, šoksim kartu! Tiesioginę LRT Opus transliaciją iš Gatvės muzikos dienos pradedam nuo 12 val.

V.Kudirkos aikštėje kartu improvizuos: Mig Loko , Tautvydas Paulius Augustinas Augustinas iš BALTASIS KIRAS , Zilvinas Sebeika iš Kiti Kambariai , Domantas Razmus iš CinAmono .

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti