AFRICA NIGHT 2018

Taip taip! Waaw waaw! Senegalo kalba wolof “waaw waaw” reiškia “taip”.
Ir neveltui mes pasirinkome Senegal waaw waaw!

Nes jau pavasario pabaigoje Gegužės 25d. į Vilnių sugrįžta, taip taip - waaw waaw! Būtent sugrįžta koncertas AFRICA NIGHT 2018!

Šį kartą perkusijos studija “Afrikos būgnai” į žvaigždžių gretas pasikvietė tris žinomiausius jaunosios kartos atlikėjus tiesiai iš Senegalo sostinės Dakaro! Tai Mohamed Gueye - djembe, sabar virtuozas!
Diene Sagna - šokėjas kadais iškeitęs karjerą Europoje į šokio studijas Dakaro universitete! 
Dembis Thioung - daugiau nei dešimtmetį grojantis kartu su Mohamedu kartu ir pritariantis jam bosiniais instrumentais - dunun būgnais!

Ši trijulė, perkusijos studija “Afrikos būgnai” ir nuostabios šokių studijos “Afrikos šokiai” merginos užkurs Vilniuje, Vasaros Terasoje neįtikėtinai energingą šou, kuris ilgam išliks Jūsų ir mūsų širdyse!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti