Freaks On Floor

Nuo jautrių akustinių pasirodymų intymioje aplinkoje iki siautulingų roko koncertų – tokius „Freaks On Floor” mes žinojome iki šiol. Šiandien, pasinėrę į naujo albumo kūrybos darbus, jauni ir ambicingi atlikėjai pradeda pasirodymų sezoną ir žada dar daugiau rokenrolo. 

Savo diskografijoje turintys keturis be įrašų leidimo kompanijos pagalbos išleistus albumus „Freaky Wonder” (2010 m.), „Hello Girls!” (2011 m.), „Life” (2015 m.) , „Waves” (2016 m.) šalies muzikos scenoje vaikinai nebeturi ko įrodinėti. Minios ištikimų gerbėjų ir nuoseklus dueto darbas abejingų nepalieka. 

Daugiau nei 300 koncertų, 4 albumai ir visi įmanomi šalies roko padangės apdovanojimai – taip atrodo grupės „Freaks On Floor” istorija šiandien. Pradedant progresyvaus jaunimo žurnalo „Pravda” Naujokų prizu, baigiant geriausios šalies roko grupės titulais „M.A.M.A.” apdovanojimuose „Freaks’ai” neapsiriboja Lietuva ir dovanoja savo muziką tokioms šalims, kaip Vokietija, Anglija, Prancūzija, Vengrija, Slovakija, Lenkija bei kaimyninės Latvija ir Estija. 

Neseniai naujausią singlą „Give you all my love" pristatę grupės nariai Justinas Jarutis ir Rokas Beliukevičius lieka ištikimi roko muzikos stiliui, tačiau neslepia – naujausiame „Freaks On Floor" albume bus ieškoma naujo skambesio, mažiau dėmėsio skiriant sudėtingoms kompozicijoms, daugiau – pozityviai, legvai ir visiems prieinamai muzikai.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-11-13