KONCERTAS KŪDIKIAMS (RAUDONOJI FOJĖ)

Kaina: 7 - 7 €.

 Sekdama didžiausių pasaulio operos teatrų gražiu pavyzdžiu, Estijos nacionalinė opera (ENO) jau keletą sezonų organizuoja koncertus mažyliams, į kuriuos kviečiami tėveliai su vaikučiais iki 3-jų metų. Lietuvos valstybės 100-mečio minėjimui skirtų gastrolių Vilniuje metu ENO mažiesiems muzikos mylėtojams dovanoja ypatingą „Koncertą kūdikiams", kurio metu skambės klasikinės muzikos perlai. „Koncertas kūdikiams" gali tapti puikia pirmąja vaikų koncertine patirtimi, be to, renginys suteiks gražių emocijų ir jų tėveliams. 

Ant kėdžių koncerto metu sėdėti nebūtina – LNOBT Raudonojoje fojė ant grindų bus patiestas secialus itin didelis kilimas, ant kurio patogiai įsitaisys ir tėveliai, ir vaikai. Koncertas specialiai mažyliams sugalvotas  tarsi smagus žaidimas. 

Nuotaikingo koncerto programoje skambės W. A. Mozarto, G. Verdi, G. Bizet, Ch. Gounod ir P. Čaikovskio kūriniai. 
Pasimėgaukite pirmąja koncerto patirtimi!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00
Bedroom beat-maker’io Jokūbo Tulabos ir šamanizmo kupinos Godos Sasnauskaitės duetas
20 lapkričio, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti