Geismų tramvajus. Estijos nacionalinės operos gastrolės

GEISMŲ TRAMVAJUS, 2 v. baletas pagal Peter Salem muz.
Režisierė Nancy Meckler (JK)
Choreografė Annabelle Lopez Ochoa (Kolumbija / Belgija)
Dirigentai Kaspar Mänd, Lauri Sirp
Dailininkas Niki Turner (JK)
Šviesų dailininkas Tim Mitchell (JK)

„Geismų tramvajus“ – naujausia, pernai lapkritį pirmąkart sceną išvydusi Estijos nacionalinio baleto trupės premjera. Spektaklis ypatingas tuo, jog pagal garsiąją dramaturgo Tennessee Williamso pjesę jį kartu kūrė dramos bei kino režisierė Nancy Meckler (JAV/JK) ir choreografė Annabelle Lopez Ochoa (Belgija/Olandija). Jos abi parašė ir baleto libretą, kuriam muziką pateikė britų kompozitorius Peteris Salemas. Skirtingai nei T.Williamso pjesėje, balete iš pradžių matome scenas iš seserų Blanšos ir Stelos Diubua jaunystės. „Geismų tramvajaus“ pasaulinė premjera 2012 m. įvyko Škotijos baleto trupėje. Joje šoko garsi estų balerina Eve Mutso, kuriai atiteko pagrindinis Blanšos Diubua vaidmuo. Šį vaidmenį estė atliko ir pernykščiame Škotijos baleto gastroliniame ture po JAV, tačiau Talino nacionalinio baleto spektaklyje Blanšą Diubua šoka trupės primabalerina Alena Škatula.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

2 d. opera prancūzų kalba
3 v. operetė lietuvių kalba
Domino teatro komedija
17 gruodžio, 19:00
Spektaklis
20 lapkričio, 19:00
Oskaro Koršunovo spektaklis
21 - 22 lapkričio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti