Mažoji Paroda. Lietuvos Istorija Medaliuose

Kviečiame į mažąją Linos Kalinauskaitės ir Juozo Kalinausko medalių parodą LIETUVOS ISTORIJA MEDALIUOSE. 

Menininkai. Skulptoriai. Medalių kūrėjai. Lietuvos dailininkų sąjungos nariai. Vilniaus dailės akademijos (instituto) auklėtiniai. Tarptautinės medalių federacijos (FIDEM) nariai, dalyvaujantys įvairiose parodose Lietuvoje ir užsienyje. Taip trumpai būtų galima apibūdinti dailininkus Juozą Kalinauską ir Liną Kalinauskaitę – tėvą ir dukterį, – kurių darbai skleidžia gėrį, grožį, harmoniją ir meilę Lietuvai. Jų kūrybos ypatumas – profesionalumas ir nuoširdumas, kviečiantis į kūrinį žvelgti pro istorinių įvykių prizmę. „Siekiu įamžinti garbingą Lietuvos istoriją“ – sako neseniai aštuoniasdešimtąjį gimtadienį atšventęs Juozas Kalinauskas.

„Medaliai – tėvo nuopelnas. Jam turėčiau padėkoti, kad man parodė kelią. Jis daugelį metų dirba šioje srityje, o aš jam padėdama išmokau šio amato“– kalbėjo dailininkė Lina Kalinauskaitė. Nuo 2006 m. medalius kurianti autorė gilinosi į Vakarų Europos meną Prahos ir Florencijos dailės akademijose iš geriausių pavyzdžių, sukauptų per tūkstančius metų. Dailininkė medalių kūryboje labiausiai mėgsta gilintis į praeities asmenybių bruožus, atskleidžiant jų psichologinius aspektus. Laisvalaikiu Lina Kalinauskaitė tapo portretus bei peizažus, tačiau dažniausiai grįžta prie istorinių temų.

Paroda skirta supažindinti lankytojus su patriotine dvasia persunkta abiejų autorių kūryba, - medaliai skirti Lietuvos valdovams, svarbiausiems istorijos įvykiams ir mūšiams.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-10-24