JACKIE CHAN'o TRUPĖS ŠOU ''ŠAOLINO VARTAI''

Kernavės g., 84
18 lapkričio

Puiki choreografija, tobula akrobatika, ir beprotiški Kung Fu meistrų triukai — tai už ką milijonai žiūrovų plūsta į trupės „The Contemporary Dragon KungFu Company“ trupės pasirodymus visame pasaulyje.

Trupė buvo įkurta 2006 metais, kai aktorius, kovos menų žvaigždė Džeki Čanas (Jackie Chan), lankydamas įvairiausius Kinijos miestus, subūrė 11 nepaprastai gabių jaunuolių trupę, per keleris metus pelniusią pasaulinę šlovę. Trupės dalyviai kovos menus tobulino geriausiose Kinijos Kung Fu mokyklose, įskaitant ir Šaolino vienuolyną. Choreografijos,  šiuolaikinio šokio judesius jaunuoliai tobulino Pekino Šokio Akademijoje.   Iki  tobulybės gludindami judesius, dirbdami su puikiais choreografais, jie sukūrė šedevrus.

Šiandien „The Contemporary Dragon KungFu Company“ trupė kviečiama į šokio, menų festivalius, pasirodo prestižinėse pasaulio scenose. „Šaolino vartus“, „11 karių“ ir kitus spektaklius jau matė  daugiau nei 60 šalių žiūrovai.

Trupė filmavosi eilėje Holivudo filmų („Dragon Blade“, „The Karate Kid“, „Taichi 2“, „Shaolin Bodhidarma Straight Sword“, „The Underdog Knight“, „Wheat“)

„Šaolino vartai“ —  tai vartai, kurie atveria kelius į nepažintą pasaulį...

„Dvasios vartai“, „Žmogaus vartai“, „Blogio ir pagundų vartai“...
Vartai žmogaus, kuriam gyvenime nesvetimos pagundos, tačiau jame jis pasirenka asketizmą, galbūt ir ne vienuolyno sienose.
Žmogaus, kurio laukia įvairiausi gyvenimo vingiai, atveriantys jam visus šiuos vartus.

Pirkti bilietus

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
12 - 16 lapkričio, 15:00
Lėlių gamybos kursai
14 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
14 lapkričio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti