Idėja/choreografija Vytis Jankauskas | šokis Chloe Fryer, Eglė Kalibataitė, Madeleine Jefferson, Monika Voišnytė |  kostiumai Jolanda Imbrasienė | muzika Mono, Kieran Hebden and Steve Reid, Recoil, Glen Kotche 

trukmė 42 min.

premjera 2008

Šokio spektaklį „Budėjimai“ choreografas Vytis Jankauskas savo šokio teatre sukūrė 2008 metais, o šiemet kaip Lietuvos muzikos ir teatro akademijos šokio studijų programos repertuaro dalis šis spektaklis atkurtas su Šiuolaikinio šokio specialybės bakalauro studijų programos Šokis trečio kurso studentėmis.

Spektaklis nagrinėja dvasinio būdravimo temą. Ypatingą dėmesį formai skiriantis choreografas Vytis Jankauskas teigia, jog „Budėjimuose“ galima įžvelgti besikartojantį tikėjimo, nusivylimo, išsižadėjimo ir sugrįžimo prie pirminio tikslo ciklą. Spektaklis pasižymi grynojo šokio raiška. Žmogaus dvasinės transformacijos ir jo pastangos užčiuopti supančio pasaulio kaitą scenoje įkūnijamos asociatyvia judesio plastika.

Choreografas Vytis Jankauskas už šį spektaklį 2009 metais buvo apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi už geriausią sezono choreografijos kūrinį.