DREAMS OF THE BLIND

multimedijinis koncertas |  trukmė – 60 min.

kompozitoriai - Yannis Kyriakides ir Raphaël Cendo

Šiuolaikinės muzikos ansamblis Synaesthesis

Koncerte DREAMS OF THE BLIND pristatomos dviejų kompozitorių Yannis Kyriakides ir Raphaël Cendo multimedijinės kompozicijos - muzikinių pojūčių studijos, konceptualiai įtraukiančios žiūrovą į meninį naratyvą. Tiriamos muzikinės komunikacijos galimybės – santykiai tarp suvokiamo garso, emocijos ir kalbos bei kaip tai apibrėžia garso pojūtį.

SAPNAI – kompozitorius ir garso menininkas Yannis Kyriakides sapno daugiaprasmę kalbą ir jausminį turinį per tekstą sugretina su tokia pačia daugiaprasme ir emocijas iššaukiančia muzikos kalba. Klausytojas, skaitydamas sapno tekstą ir girdėdamas atliekamą muziką, savo galvoje kuria vaizdinius, kurie tampa nauja sapno versija. Tuo pačiu, mintyse girdėdamas savo skaitantį balsą, klausytojas tampa vienu pagrindinių atlikėjų kūrinyje, net nebūdamas pačioje scenoje.

NUOLAUŽOS – Raphaël Cendo kūrybos principas yra ribų peržengimas per energijos perteklių. Kūrinys kontrabosiniam klarnetui reikalauja ypatingų techninių sugebėjimų, o įtraukdamas atlikėjo kūną į kompozicijos lauką reprezentuoja pirmapradį garso ritualą. Lygiagrečiai skambanti elektronika, glaudžiai imituodama instrumento tembrinius klasterius, ekstremaliai veda skirtingus garso šaltinius prie destrukcijos – iki svaigulio.

menų spaustuvė | juodoji salė

bilietai: 10- 15 € | bilietai Tiketos kasose* 

*Tiketos kasa - ir menų spaustuvėje| atkreipkite dėmesį: menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais, atsiprašome už nepatogumus

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

„BrainStorm“, šiandien siunčia prieššventinius linkėjimus ir skelbia apie savo koncertą.
20 spalio, 21:00
Vienas iš trijų geriausių tenorų pasaulyje Joseph Calleja gruodžio mėn. koncertuos Lietuvoje.
19 gruodžio, 19:00
Koncertinis turas
27 gruodžio, 20:00
Muzikos festivalis
16 lapkričio, 22:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti