Fotopiknikas

Kviečiame susitikti su spaudos fotografais parodos LIETUVOS SPAUDOS FOTOGRAFIJA 2018 fotopiknike.

Jo metu galėsite pasidalinti savo įspūdžiais ir išgirsti nuotraukų autorių pasakojimus apie sukurtas fotografijas, pavartyti ar įsigyti šių ir ankstesnių metų Spaudos fotografijos metraščius, išgirsti apie spaudos fotografų kasienybę ir linksmąsias istorijas, išsiųsti „Vaizdų bibliotekos“ atvirlaiškį ir fotografiškai papiknikauti.

Jūsų lauks sėdmaišiai, muzika, kava ir fotografinė nuotaika.

Jau septynioliktą kartą Lietuvoje surengtas nacionalinis konkursas „Lietuvos spaudos fotografija“. Tai vienerių metų geriausios šalies spaudos fotografų sustabdytos akimirkos, įvertintos tarptautinės vertinimo komisijos. Komisija vertino keturis tūkstančius darbų.

Konkursui fotografijas pristatė 121 autorius, jo temos: „Naujienos“, „Gyvenimas“, „Portretas“, „Kultūra ir pramogos“, „Diplomatija“, „Kariuomenė“, „Sportas“, „Gamta ir jos apsauga“, „Spindesys“, „Reportažas / Fotopasakojimas“, „Europos metai“.

Fotožurnalistika turi atskleisti įvykį, bet turi pateikti ir klausimų. Kartais ji gali atrodyti kaip klasikinė fotografija, bet ji turi turėti momentinę energiją ir dinamiškumą, spalvas, judesį, emocijas. Iš to ir susideda jos stiprybė.

Spaudos fotografija turi sudominti ir parodyti požiūrį į tai, kas vyksta mūsų pasaulyje, atskleisti gyvenimo problemas bei įvykius, juos perteikdama subtiliais ir daugiasluoksniais vaizdais.

Šiandien profesionalaus fotožurnalisto vaidmuo svarbesnis nei bet kada anksčiau – jis turi eiti pirma kasdienio gyvenimo įvykių, fiksuodamas tai, ko žmogaus akis nemato arba nepastebi.

 Kviečiame visus jus prisidėti kuriant ir plėtojant išskirtinį Lietuvos vizualinės istorijos metraštį ateities kartoms.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
12 - 16 lapkričio, 15:00
Lėlių gamybos kursai
21 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
19 lapkričio, 18:00
Keramikos pamokos
20 lapkričio, 18:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti