„Skalvijos“ kino akademijos pavasario semestro darbų peržiūros

„Skalvijos“ kino akademija į pasaulį išleidžia dar vieną dokumentinio kino kursą! Baigiamojoje peržiūroje – režisierės Akvilės Gelažiūtės vadovaujamo kurso baigiamieji darbai tema „Įeiti draudžiama“.

SKA II pusmečio dokumentinio kino antro kurso dėstytojai: režisierė Akvilė Gelažiūtė, kino kritikas Narius Kairys, scenaristė Vėjūnė Tamuliūnaitė, montažo režisierė Marija Stonytė, garso režisierius Augustinas Bėkšta, operatorius Vytautas Katkus.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Animacine komedija
6 spalio, 10:10
Dokumentinis
24 rugsėjo, 17:00
Drama
14 - 27 rugsėjo, 18:40
Drama
23 rugsėjo, 21:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti