Pirmo kurso darbai

Bendroje vaidybinio ir dokumentinio kino kursų peržiūroje mokslo vaisius „Skalvijos“ kino akademijoje pristatys pirmakursiai.

Dokumentiką studijuojantys moksleiviai pristatys dieną su personažu, o vaidybinis kursas – bendrą filmą pagal užduotį „Kakava ir sausainiai“.

SKA II pusmečio pirmakursių dėstytojai: režisieriai Linas Mikuta, Živilė Mičiulytė, scenaristai Titas Laucius ir Vėjūnė Tamuliūnaitė, garso režisierius Augustinas Bėkšta, montažo režisierė Austėja Urbaitė, kino operatorė Laura Aliukonyt

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Animacine komedija
6 spalio, 10:10
Dokumentinis
26 rugsėjo, 17:30
Drama
14 - 27 rugsėjo, 18:40
Rež. Theo Anthony JAV, 2016 m
30 rugsėjo, 14:20

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti