Šeštus metus iš eilės Kairėnų vasaros festivalis VU Botanikos sode klausytojus džiugins ir šiais metais. Į muzikinius susitikimus kvies žinomiausi Lietuvos atlikėjai. Atidarymo koncerte, kuris vyks birželio 14 dieną, 19 valandą, išskirtinį koncertą surengs charizmatiškasis atlikėjas Jurgis Didžiulis.
Jurgis Didžiulis - dainų autorius, atlikėjas, prodiuseris, visuomeninių procesų tyrinėtojas ir socialinių iniciatyvų aktyvistas. Jurgio svajonė – palikti pasaulį šiek tiek geresnį nei jį rado pats. Kaip tinkamiausią ginklą ir priemonę tam įgyvendinti jis pasirinko muziką. Ir nors tai gali skambėti lyg naivi jaunuolio fantazija, Jurgis nebe paauglys. Jam virš trisdešimt, o lietuviškoje scenoje šis chameleonas, vis žaidžiantis su skirtingais amplua ir nuolatos keičiantis savo kūrybos spalvas, yra jau daugiau nei dešimtmetį. Jo kūrybinių spalvų paletė ypač plati – Jurgis eksperimentavo su įvairiais muzikos bei meno apskritai stiliais ir formatais, laimėjo daugybę apdovanojimų ir parašė tiek pat hitų. Jurgis yra pripažintas ir pelnęs sėkmę ne tik kaip atlikėjas, bet ir kaip prodiuseris, vadovas, visuomenės veikėjas.
Išskirtiniame vasaros koncerte VU Botanikos sode Jurgis ruošia geriausiai žinomas savo dainas, tarp kurių netrūks dialogų su publika. į koncertą kviečia ,,Geros muzikos ekspertai'' ir restoranas ,,Saula".

KONCERTO PRADŽIA 19:00 VAL.
Bilietus platina www.tiketa.lt ir 3 val. iki koncertų pradžios prie įėjimo į sodą.
Bilieto kaina: 12 EUR, renginio dieną 15 EUR