Rūta Ir Marijus Piekurai. AKCENTAI. Aksesuarai

Gegužės 31 d. 18 val. Šv. Jono gatvės galerijoje atidaroma Rūtos ir Marijaus Piekurų paroda „Akcentai“. Šioje parodoje menininkų šeima pristato bendrus ir atskirus kūrybinius projektus, jungiančius tapybą, tekstilę bei kitas išraiškos priemones. Atidarymo metu vyks ekspozicijos pristatymas, madų šou, autorinių darbų loterija.
 
MINIATIŪRINĖ TAPYBA AKSESUARUOSE
Tapytojas Marijus Piekuras, žinomas iš tradicinių tapybos formatų, debiutuoja su nauju žanru – aksesuarais. Dailininkas aliejiniais dažais tapo miniatiūras, inkrustuodamas ir jungdamas į visumą įvairias medžiagas. Vėliau dalis darbų keliauja į žmonos Rūtos kūrybinę erdvę, kurioje ieškoma formų bei detalių, išryškinančių kūrinio idėją. Taip įvairiomis puošybinėmis medžiagomis tapybos miniatiūra paverčiama unikaliu aksesuaru. Marijus daugumą savo aksesuarų skiria moterims, tačiau parodoje pamatysite ir vyrams skirtų akcentų.
 
TEKSTILINIS KAKLO PAPUOŠALAS– ŽIOGAS / RUTY TIE
Rūta Piekurienė, dizaino studijos „Ruty“ įkūrėja, pristato naują mados reiškinį – žiogą. Tai rankų darbo puošmena moterims, vyrams ir vaikams. Apjungdama ryškiausias tradicinių aksesuarų savybes – kaklaraiščio vertikalumą bei peteliškės puošnumą – žiogui kūrėja suteikia naują vertę ir išskirtinį dėvėjimo komfortą. Gaminys įvertintas parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2017“ Aukso medaliu, unikalus žiogo dizainas registruotas Europos Bendrijoje.
 
Marijus Piekuras jungiasi prie žiogų projekto, kurdamas jiems įvairius dekoro elementus. Tai –ženkliukų kolekcija „Žiogo kelio ženklai“, „Žiogo žaidimai“ ir kt. Šie ženkliukai –žavus akcentas ir kitoms garderobo dalims. Taip pat Marijaus tapytais aksesuarais puošiama moteriška žiogų – žiogaičių linija. Tekstilinis žiogo mazgas tampa puikiu „sostu“ tokiam papuošalui.

Paroda veiks 2018 05 31 - 06 23.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti