VASAROS STOVYKLA „PAVELDO LOBIŲ IEŠKOTOJAS”

Vasaros atostogų metu „Gatvės gyvos“ ir “Kristupo festivalis” kviečia vaikus tyrinėti viso pasaulio pripažintas, į garsiuosius UNESCO sąrašus įtrauktas Lietuvos paveldo vertybes! Stovykloje vaikai įvairiais gyvais ir kūrybiškais būdais tyrinės mūsų išskirtines paveldo vertybes: keliaus į ekskursijas, lankysis paveldo objektuose, dalyvaus dirbtuvėlėse, susipažins ir kartu kurs su įvairių sričių menininkais.
Stovyklos grupės įsikurs senamiestyje Pranciškonų rūmų patalpose, Trakų g. 9. Čia laukia ne tik jauki istorinių rūmų salė, tačiau ir vienas gražiausių Vilniaus senamiesčio uždarų kiemų, kuriame, esant palankiam orui, galėsime žaisti ir atlikti įvairias užduotis.
Stovyklauti kviečiami 7-12 m. vaikai.
Stovyklos trukmė: 5 – 10 d.d.
Galima dalyvauti vieną arba dvi savaites. Stovyklos programa skaidoma į dvi savaites su dviem skirtingomis programomis, kurios išlaiko tą pačią tematiką.
Stovyklos kaina: 110 EUR dalyvaujant 5 d.d., 205 EUR dalyvaujant 10 d.d.
DALYVIAI Į STOVYKLĄ REGISTRUOJAMI UŽPILDANT REGISTRACIJOS ANKETĄ.
Kilus klausimams kreiptis viktorija[eta]gatvesgyvos.lt, mob. tel. +37062955155

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
17 lapkričio, 08:00
Lėlių gamybos kursai
21 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
19 lapkričio, 18:00
Keramikos pamokos
20 lapkričio, 18:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti