Sakralinės muzikos valandos

THEO JELLEMA (vargonai, Nyderlandai)

Šv. Kazimiero bažnyčioje - istorinių vargonų ekspertas, vienas žymiausių Europos atlikėjų Theo Jellema. Nyderlanduose gyvenančio muziko vargonavimas skamba įvairiose pasaulio šalyse, yra įamžintas daugelyje kompaktinių plokštelių, o šiais metais pasiekė ir Kristupo vasaros festivalį.
T. Jellemos pasirodymai prikausto dėmesį savo muzikine energija bei išskirtiniu meistriškumu. Ir nors atlikėjo repertuaras ypatingai platus, tačiau daugiausiai dėmesio jis skiria prancūzų muzikai bei turtingam J. S. Bacho palikimui.
Vargonininkas puikiai laviruoja tarp tradicijos ir naujų idėjų, tad jo koncertinės programos visuomet intriguoja tiek turiniu, tiek išpildymu. Koncertas Vilniuje - ne išimtis.

Programoje J. S. Bach, W. Byrd, R. Falcinelli ir kt.

Koncerto trukmė 1 val.

Įėjimas laisvas

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

„BrainStorm“, šiandien siunčia prieššventinius linkėjimus ir skelbia apie savo koncertą.
20 spalio, 21:00
Vienas iš trijų geriausių tenorų pasaulyje Joseph Calleja gruodžio mėn. koncertuos Lietuvoje.
19 gruodžio, 19:00
Koncertinis turas
27 gruodžio, 20:00
Muzikos festivalis
16 lapkričio, 22:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti