Sakralinės muzikos valandos

Lenkų vargonininko Romano Peruckio karjera susijusi su gimtuoju miestu – Gdansku. Jis baigė čia muzikos akademiją ir iš karto tapo jos dėstytoju, o šiandien jau yra profesorius bei vienas labiausiai pripažintų Lenkijos vargonininkų.
R.Peruckis vargonavo daugelyje žymių pasaulio koncertų salių ir bažnyčių, tarp jų – Paryžiaus Notre-Dame ir Gento katedrose, Sankt Peterburgo Marijos teatre. Jis gastroliavo Japonijoje, Kinijoje, JAV, Australijoje. Surengė daugiau kaip 2000 koncertų – rečitalių ir pasirodymų su orkestrais bei kitais atlikėjais.
Muziko veikla įvertinta Lenkijos kultūros ministerijos, daugeliu Gdansko miesto valdžios prizų, aukščiausiu Vatikano apdovanojimu Pro Ecclesiae et pontifice bei Šv. Silvestro ordinu.
Vilniuje skambėsianti programa nenuvils išrankiausių sakralinės muzikos gerbėjų, nes šio solisto rankose net ir geriausiai žinomi kūriniai įgauna unikalią spalvą!

Programoje J. S. Bach, D. M. Gronau, A. Vivaldi, F. Mohreim ir kt.

Koncerto trukmė 1 val.

Įėjimas laisvas

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

„BrainStorm“, šiandien siunčia prieššventinius linkėjimus ir skelbia apie savo koncertą.
20 spalio, 21:00
Vienas iš trijų geriausių tenorų pasaulyje Joseph Calleja gruodžio mėn. koncertuos Lietuvoje.
19 gruodžio, 19:00
Koncertinis turas
27 gruodžio, 20:00
Muzikos festivalis
16 lapkričio, 22:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti