BYRON WALLEN: MUSIC OF MY SOUL

Atlikėjai: BYRON WALLEN (trimitas, klavišiniai, Didžioji Britanija/Belizas)
Kviestinė atlikėja ESKA (vokalas, Zimbabvė/Didžioji Britanija)
ROB LUFT (gitara, Didžioji Britanija)
PAUL MICHAEL (bosas, Didžioji Britanija)
ROD YOUNGS (mušamieji, JAV)

Kristupo festivalyje svečiuojasi trimitininkas, kompozitorius, prodiuseris Byronas Wallenas kartu su savo grupe Four Corners. Jei nežinote jo laimėjimų, nuopelnų ir įtakos džiazo pasaulyje, bet žiūrite „Sostų karus” – prieš Jus vienas iš šio serialo garso takelio kūrėjų. Kiti grupės nariai – būgnininkas Rodas Youngsas, bosistas Paulas Michaelas nuolatos koncertuoja su ryškiausiomis džiazo žvaigždėmis. Jaunasis (24 m.) gitaristas Robas Luftas jau šiandien yra lyginamas su tokiomis legendomis kaip John McLaughlin, Al Di Meola bei Paco De Lucia.
Ši įspūdinga komanda pristatys kviestinę projekto žvaigždę – vieną geriausių Didžiosios Britanijos dainininkių, multiinstrumentalistę Eską Mtungwazi. Nepaprastu talentu apdovanota atlikėja, visa jėga atsiskleidė debiutiniame albume ESKA. Nominuota prestižiniam Mercury prizui, pribloškusi muzikos pasaulį savo balsu bei kūryba, atlikėja pradžiugins ir jus!
Muzikai paruošė programą, sunkiai pasiduodančią standartiniam apibūdinimui. Joje persipina soulo, džiazo, folk muzikos elementai, sukurdami harmoningą visumą, kurią muzikos kritikai įvardina „ateities klasika“.

Programoje D. Ellington, T. Monk, B. Strayhorn, autoriniai B. Wallen ir Eska kūriniai

Bilietai: http://www.tiketa.lt/LT/kristupo_festivalis__eskabyron_wallen_18957

Koncerto trukmė apie 1.20 val.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-11-13