FREAKS ON FLOOR: „Roko Mišios“

Šią vasarą „Midsummer Vilnius“ festivalis suskambės įvairiuose muzikiniuose žanruose, tarp kurių ir roko muzika, kurią liepos 18 d. į Valdovų rūmų kiemą atneš grupė „Freaks On Floor“ koncerte „Roko Mišios“.

Daugiau nei dešimtmetį kartu grojantys muzikantai Justinas Jarutis ir Rokas Beliukevicius festivalio scenoje pasirodys ne vieni – koncerto metu tinkamą atmosferą padės kurti styginių instrumentų grupė bei ištikimi bendražygiai, muzikantai Tadas Žukauskas (bosinė gitara), Gintas Bagdonas (akustinė gitara). „Su šiais nuostabiais vyrais skambame žymiai sodriau, o styginių kolektyvas įneš dar daugiau didingumo rokenrolui“, – sakė grupės būgnininkas Rokas Beliukevičius. 

Grupės branduolį sudarantys muzikantai Justinas ir Rokas nestokoja kūrybinio smalsumo ir nuolat ieško kažko naujo, įdomaus – būtent dėl to muzikantai išlaiko intrigą, yra laukiami koncertuose ir kaskart klausomi lyg naujai. Šį kartą, „Midsummer Vilnius“ festivalyje, grupė sau kelia naują užduotį savo koncertu itin gerai suderėti su Valdovų rūmų kieme tvyrančia atmosfera – ruošia specialų savo muzikos skambesį koncerte „Roko mišios“. 

„Klausytojams dovanosime išskirtinį koncertą. Vien tai, kad grosime Valdovų rūmuose yra didelis išskirtinumas, ten sugroti norėjome seniai. Vieta įpareigoja koncertą sukurti kitokį nei įprastai, tam kuriame naujas aranžuotes ir tikimės, kad „Freaks On Floor“ muzika ir rūmų atmosfera puikiai suderės,“ – apie būsimą koncertą pasakojo grupės vokalistas ir gitaristas Justinas Jarutis. 

Daugeliui alternatyvios muzikos gerbėjų „Freaks On Floor“ tandemo pristatinėti nereikia, vis tik, tai viena tituluočiausių naujosios kartos Lietuvos roko grupių, išleidusi keturis albumus, sėkmingai koncertuojanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Grupė jau yra koncertavusi tokiuose kaimyninių šalių festivaliuose kaip „Heineken Open’er“ Lenkijoje, „Rabarock“ – Estijoje, „Positivus“ – Latvijoje ir kt.

Dažniausiai energingi, šiek tiek pakvaišę, kartais melancholiški ir neprarandantys unikalumo „Freaks on Floor“ savo muzikoje ne tik jungia roko, indie, funk muzikinius stilius, bet ir jais apipina prasmingą žinią nešamą klausytojui. Koncerte „Roko mišios” muzikantai rokenrolo dvasią skleis su visai kitokia energija.
„„Roko mišios” – labai svarbus koncertas mums, kaip grupei. Klausytojai turės galimybę išgirsti gerai žinomas mūsų dainas skambančias kitaip, nei įprastuose koncertuose. Tai nebus liūdnos mišios. Tai bus šventinės mišios, roko mišios“, – pasakojo grupės vokalistas ir gitaristas Justinas Jarutis.

Pirkti bilietus

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti