Indijos kultūros festivalio diena

Maloniai kviečiame visus sudalyvauti džiaugsmingoje Indijos kultūros festivalio dienoje, kuri prasidės draugiška eisena, bei vežimo traukimu nuo Rotušės aikštės. Spalvinga vežimo kelionė tęsis iki Kudirkos aikštės, kur vyks jauki šventinė programa, kurioje kiekvienas turės galimybę pajausti Vedinės kultūros žavesį bei unikalumą.

Programoje laukia: koncertinė programa, vaišės, šokiai, knygos, laikinos chna tatuiruotės, bei kitos staigmenos.

Visi norintys turės unikalią progą užduoti klausimus išminčiams, susipažinti su ajurvedos, astrologijos bei jogos žiniomis.

16:00 Rotušės aikštėje vyks iškilminga festivalio atidarymo ceremonija;

17:00 Džiaugsmingas vežimo traukimas, eisena per Didžiąją, Pilies gatves bei Gedimino prospektu iki Kudirkos aikštės kur vyks šventinė programa;

18:15- 20:00 Šventinė-kultūrinė programa Kudirkos aikštėje, kurioje koncertuos Ieva Zasimauskaitė, Edgaras Lubys, bei kiti.

Renginys nemokamas

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
19 - 23 lapkričio, 15:00
Lėlių gamybos kursai
21 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
19 lapkričio, 18:00
Keramikos pamokos
20 lapkričio, 18:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti