Justinas Jarutis

Justinas Jarutis - atlikėjas, dainų kūrėjas, roko grupės “Freaks On Floor” narys rugpjūčio 9 d. kviečia klausytojus į solinį koncertą Vilniuje, “Vasaros terasoje”.

Šių metų pradžioje išleistą debiutinį albumą Justinas Jarutis įrašė su prodiuserio Snorre Bergerud pagalba “Ymir Audio” garso įrašų studijoje.

“Šis albumas kardinaliai skiriasi nuo to, ką esu sukūręs ir įrašęs anksčiau, tai visiškai kitoks skambesys nei Freaks On Floor. Muzikos stilistiką įvardinčiau kaip pop/folk/country”, - pasakoja atlikėjas.

Pirmasis albumo singlas “Stay With Me”, kurį J. Jarutis įrašė kartu su atlikėja Monique, “Youtube" platformoje jau perklausytas beveik 300.000 kartų. Singlai "Angel" ir "Tell Me Your Story" kasdien skamba Lietuvos ir užsienio radijo stotyse.

Scenoje kartu dainas atliks pritariantys muzikantai, kai kurie kūriniai suskambės duetu. "Koncerte su manimi ant scenos dainuos atlikėjos Monique, Girmantė Vaitkutė”, - sako Justinas.

Atlikėjas taip pat žada atlikti keletą niekur negirdėtų kūrinių.

"Vasaros terasa man yra kaip namai, o namuose mėgstu laiką leisti su šeima ir draugais, todėl noriu matyti kuo daugiau klausytojų".

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00
Bedroom beat-maker’io Jokūbo Tulabos ir šamanizmo kupinos Godos Sasnauskaitės duetas
20 lapkričio, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti