Justinas Jarutis - atlikėjas, dainų kūrėjas, roko grupės “Freaks On Floor” narys rugpjūčio 9 d. kviečia klausytojus į solinį koncertą Vilniuje, “Vasaros terasoje”.

Šių metų pradžioje išleistą debiutinį albumą Justinas Jarutis įrašė su prodiuserio Snorre Bergerud pagalba “Ymir Audio” garso įrašų studijoje.

“Šis albumas kardinaliai skiriasi nuo to, ką esu sukūręs ir įrašęs anksčiau, tai visiškai kitoks skambesys nei Freaks On Floor. Muzikos stilistiką įvardinčiau kaip pop/folk/country”, - pasakoja atlikėjas.

Pirmasis albumo singlas “Stay With Me”, kurį J. Jarutis įrašė kartu su atlikėja Monique, “Youtube" platformoje jau perklausytas beveik 300.000 kartų. Singlai "Angel" ir "Tell Me Your Story" kasdien skamba Lietuvos ir užsienio radijo stotyse.

Scenoje kartu dainas atliks pritariantys muzikantai, kai kurie kūriniai suskambės duetu. "Koncerte su manimi ant scenos dainuos atlikėjos Monique, Girmantė Vaitkutė”, - sako Justinas.

Atlikėjas taip pat žada atlikti keletą niekur negirdėtų kūrinių.

"Vasaros terasa man yra kaip namai, o namuose mėgstu laiką leisti su šeima ir draugais, todėl noriu matyti kuo daugiau klausytojų".