Po ketverių metų pertraukos į UEFA Europos lygos varžybų verpetus neriantis „Žalgiris“ pirmame atrankos etape susitinka su Farerų salų vicečempionais „KI Klaksvik“. varžovų klubas per savo ilgametę istoriją 17 kartų tapo Farerų salų čempionu, 6 kartus iškovojo šalies taurę. 2016 ir 2017 m. Klaksviko komanda Farerų salų pirmenybėse užėmė antrą vietą ir pelnė galimybę išmėginti jėgas UEFA Europos lygos varžybose. 

Pernai Farerų salų futbolininkai pirmame UEFA Europos lygos atrankos etape susitiko su Švedijos vicečempionų Stokholmo AIK ekipa. Pirmasis mačas „KI Klaksvik“ ekipos aikštėje baigėsi be įvarčių 0:0, o atsakomojoje dvikovoje Stokholme 5:0 triumfavo AIK komanda. Šį sezoną kelią UEFA Europos lygoje „KI Klaksvik“ pradėjo nuo pradinio etapo. Ir po aštuonių nesėkmingų mėginimų – devintuoju bandymu pateko į kitą Europos taurių turnyrų etapą. Burtai „KI Klaksvik“ ekipai parinko varžovus iš Maltos – „FC Birkirkara“ ekipą. Svečiuose Farerų salų komanda sužaidė lygiosiomis 1:1, o savo aikštėje laimėjo 2:1 ir pateko į pirmą atrankos varžybų etapą. 

Pirmoji „Žalgirio“ ir „KI Klaksvik“ akistata įvyko liepos 11 d. Torshaune. Jau per teisėjo pridėtą laiką žalgirietis Mamadou Mbodjis pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir išplėšė „Žalgirio“ pergalę 2:1.

Liepos 19 d. žalgiriečiai savo varžovus priims Vilniaus LFF stadione. Šios rungtynės prasidės 20 val. Lietuvos laiku. Kviečiame iš anksto pasirūpinti bilietais į rungtynes ir kartu su „Žalgirio“ futbolininkams žengti į kitą Europos lygos atrankos varžybų etapą.