Liepos 18-ąją, trečiadienį, menų fabriko LOFTAS, LRT OPUS terasoje – tarptautinis duetas PAI X

Tarptautinis duetas PAI X tai prodiuseris ir dainų kūrėjas Asi Yehuda iš Izraelio ir rusų kilmės dainininkė bei dainų kūrėja Evgenya Redko. 

Duetas įkvėptas naujų ir vizualių garsų, alternatyvių kompozicijų, kuriose vokalinės melodijos persipina su sodriais elektroniniais elementais, siunčiant pasąmoningas žinutes. 

Kiek daugiau nei prieš metus pradėję intensyviau dirbti prie savo kūrybos PAI X viešai išleido ir publikai pristatė du vaizdo klipus - “Thrive” ir “Home” - populiariausioje vaizdo ir garso įrašų platformoje „YouTube“ pasiekusį daugiau nei 140 tūkstančių peržiūrų. Dienos šviesą jau išvydo pirmasis jų minialbumas “Skin”.

BILIETAI:
- Išankstiniai bilietai internetu – 3 € (iki renginio dienos 10 val.). Renginio dieną nuo 10 val: 5 €. Juos įsigyti galima čia: goo.gl/4SVbq1
- Prie durų: 3 € (tiems, kas iki liepos 18 d. 10 val. renginyje pasižymės Going), 5 € - nepasižymėjus.
- 1,5 € su LDK (Lofto draugo kortele). Ją įsigyti galima čia: goo.gl/F5zkxo
- Vaikams iki 8 metų nemokamai.

STALAI: 
- Dvivietis stalas + 2 bilietai : 16 € 
Turintiems LDK (15%): 13,60 € 

- Keturvietis stalas + 4 bilietai: 32 € 
Turintiems LDK (15%): 27,20 €

Renginį dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

APIE TERASĄ:
Terasa draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams!

„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste, idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.