Trečiadienį, liepos 25-ąją, menų fabriko LOFTAS, LRT OPUS terasoje – dviguba energija – vienoje scenoje Fingalick ir duetas Free Finga & Keanu Blunt.

Fingalick jungia šaltą klubo tamsą su trapiu balsu, semdamasis garsų iš trance, repo ir pop muzikos. Naujausias jo leidinys „EGO“ – naujos asmenybės formavimosi procesas, pasakojantis apie izoliaciją, egoizmą ir netektį, kurią išgyvena jaunas Y kartos žmogus. Gyvi Fingalick pasirodymai yra esminė „EGO“ patirties dalis, kuriame kūriniai suskamba naujai, o kiekvienas koncertas prilygsta intensyviam neigiamų emocijų apsivalymui.

Free Finga & Keanu Blunt – tai najosios mokyklos repo duo, maišantis naktinių pasivažinėjimų romantiką ir motokroso lenktynių veržlumą. „MAX PAIN“ – pirmasis bendras jų albumas, kuriame lietuviškų dainų atgarsiai virsta ugnimi, o balsai slysta lediniu auto-tune. Atakas organizuoja ir būgnais daužo Dominykas Babikas (ba.)

BILIETAI:
- Išankstiniai bilietai internetu – 3 € (iki renginio dienos 10 val.). Renginio dieną nuo 10 val: 5 €. Juos įsigyti galima čia: goo.gl/uFzFYk
- Prie durų: 3 € (tiems, kas iki birželio 25 d. 12 val. renginyje pasižymės Going), 5 € - nepasižymėjus.
- 1,5 € su LDK (Lofto draugo kortele). Ją įsigyti galima čia: goo.gl/F5zkxo
- Vaikams iki 8 metų nemokamai.

Prie durų atsiskaitymas tik grynaisiais.

STALAI: 
- Dvivietis stalas + 2 bilietai : 16€ 
Turintiems LDK (15%): 13,60€ 

- Keturvietis stalas + 4 bilietai: 24€ 
Turintiems LDK (15%): 20,40€