Šią vasarą rugpjūčio 2-ąją į Vilnių grįžta vienos dienos elektroninės muzikos festivalis 'Summer in the City'. Šįkart – erdviame ir unikalumu dvelkiančiame industriniame menų fabriko „Loftas“ kieme. Kelios scenos, elektroninės muzikos atlikėjai ir vasariškas vaibas.

Pagrindinės festivalio žvaigždės – unikalaus šiaurietiško elektronikos skambesio duetas iš Islandijos – Kiasmos!

Festivalyje taip pat gros:
Aparde (DE)
https://youtu.be/6miiSghXECQ

BLACK WATER live (LT)
https://youtu.be/1ZS2pyxG-74

Einius LT)
https://youtu.be/Rxtq5k8JL7o

BILIETAI: 
Bilietai po 28€. Bilietai brangs. 
Su LDK kortele bilietui taikoma 10% nuolaida.
ĮSIGYTI ČIA: goo.gl/hVMzmw

Kiasmos – tai islandų elektroninės, eksperimentinės ir minimal muzikos projektas, 2009 metais sukurtas kultinio islandų kompozitoriaus ir pianisto Ólafur Arnalds . BAFTA apdovanojimo laureatas garsėja prikaustančiomis pianino, styginių ir elektronikos kompozicijomis. Antrasis dueto narys – Janusas Rasmussenas iš Faro salų Danijoje, žinomas electro-pop projekto „Bloodgroup“ narys.

KIASMOS duetą įkvėpė bendri darbai. Reikjavike reziduojantis, Ólafuras Arnaldsas anksčiau dirbo garso inžinieriumi ir dažnai pridėdavo savo meistrišką ranką prie Rasmusseno projektų. Radę bendrą kalbą ir supratę, kad abu juos jungia aistra minimal ir elektroninei muzikai, jiedu nusprendė – laikas suvienyti jėgas. Taip pasaulį išvydo KIASMOS – užburiantis minimalistiškais, atsmosferiškais ir gaiviais, kaip pats Islandijos oras skambesiais.

Vaikinų sąskaitoje jau du albumai: 2012-aisiais pasirodęs „Thrown“ ir 2014-ųjų „Kiasmos“. Abu pripažinti ir įvertinti ne tik gerbėjų, bet ir reikliausių muzikos kritikų: nuo „Pitchfork“ iki „Clash“.

Tai bus pirmasis KIASMOS pasirodymas Vilniuje, kurio praleisti nevalia visiems, kurių ausys išsiilgusios melodingų, įkvepiančių ir unikalių islandiškų skambesių.