Go Green Team Iššūkis – tai visos dienos sporto ir azarto užtaisas. 1 diena, 5 narių darni komanda, 4 skirtingos rungtys, 1 000 emocijų! Laimėjimą čia lems ne sportinis pasiruošimas, o komandinė dvasia, palaikymas ir ištvermė.

Trukmė: 10:00 – 20.00 val.
Dalyviai: 5 asmenų komanda (maksimalus komandų skaičius - 50)


Rungtys:
• Kartingai – adrenalinas priversiantys kiekvieną atrasti dar nepatirtus greičius ir sugebėjimus manevringai įveikti paruoštas kliūtis trasoje.
• Mega futbolas – milžiniškas stalo futbolas suburs komandas bendram tikslui, o čia padės ne tik jūdėjimas koja kojon, bet ir kvėpavimas vienu ritmu.
• Iššūkių ruožas – staigmena, kuri nepaliks abejingo nei vieno. Kiekviena ruožo dalis pareikalaus maksimaliai daug susikaupimo, ryžto, drąsos bei ištvermės, visgi ir be juoko čia nebus apsieita.
• Orientacinės – loginis mąstymas bei komandinis darbas – tai šios rungties raktas į sėkmę. Specifinių sugebėjimų čia neprireiks, visgi greitas reagavimas ir susidirbimas tikrai pagelbės.

Apdovanojimai:
Įveikus visus iššūkius bus sumuojami bendri rezultatai, 3 geriausiai pasirodžiusios ir ryškiausiai sužibėjusios komandos bus apdovanotos medaliais ir oranizatorių bei rėmėjų prizais! Neliks nepastebėti ir kiekvienos rungties pirmos vietos prizininkai, jie, taip pat, bus apdovanoti.