KORDEONO MUZIKOS SAVAITĖ 2018

VĖJAI DELNUOSE


The Melodica Men duetas (JAV):
Tristan Clarke - melodika
Joe Buono – melodika

„Ne viskas, pradėta pokšto vardan, virsta tikru pokštu“, – teigia Tristan Clarke ir Joe Buono duetas, susikūręs atsitiktinai ir virtęs tikru pasauliniu fenomenu.

Amerikiečiai vaikinai tūkstantines klausytojų minias visame pasaulyje pavergė meistrišku melodikos valdymu. Profesionalų muzikinį išsilavinimą turintys draugai išbandė ir gatvės muzikantų kelią. Tačiau tikrasis pokštas įvyko tuomet, kai internete patalpinta ištrauka iš baleto „Šventasis pavasaris“ vos per vieną dieną susilaukė daugiau kaip 1,5 mln. peržiūrų. Duetą užklupo staigus dėmesys ir pripažinimas.

Koncertai drauge su Atlantos simfoniniu orkestru, pasirodymai populiariame ,,The Gang Show“ ir ,,America's Got Talent“ – tai tik kelios priežastys dėl kurių „The Melodica Men“ yra tokie mylimi. Jų programoje puikuojasi pažįstamų kūrinių aranžuotės – nuo W. A. Mozart ,,Turkų maršo“ iki ,,Karibų piratų“ ar „Žvaigdžių karų“ žymiausių melodijų.

Iš už Atlanto atkeliaujantis duetas ,,Akordeono muzikos savaitei“ ruošia specialią programą, kurioje pažada atskleisti netikėčiausias melodikos galimybes ir nustebinti Lietuvos klausytoją.