Rojus

Žanras
Šeimos
Šalis
Latvija, Vokietija
Metai
2018
Vaidina
Magda Lote Auziņa, Marta Ģertrūde Auzāne, Evelīna Ozola, Līva Ločmele, Guna Zariņa, Nauris Puntulis, Mantas Bendžius, Sergey Petrov, Inga Apine, Kristaps Ķeselis, Kaspars Gods
Režisierius
Madara Dišlere
Scenarijaus autorius
Madara Dišlere
Laikas
1h 29 min

Visai šeimai skirtas nuotykių filmas, pasakojantis devynmetės Paulos istoriją tikrų istorinių įvykių, Latvijai žengiant nepriklausomybės atkūrimo keliu, fone. 

1989-ųjų vasara. Latvijos sostinėje Rygoje gyvenančios sesutės Paula ir Laura atvyksta į idilišką mažą miestelį leisti vasaros atostogas su savo pusseserėmis Maija ir Linda. Be tėvų priežiūros likusios mergaitės mėgaujasi laisve, mėgdžiodamos suaugusiųjų gyvenimą, ir pasineria į nutrūktgalviškus nuotykius. Televizijos naujienoms pranešus nepaprastąją padėtį Latvijoje, devynmetė Paula ryžtingai imasi veiksmų ir vyksta dalyvauti Baltijos kelyje, kad stotų į rankomis susikabinusių 2 milijonų žmonių grandinę tikėdamasi, kad gimtajai šaliai atgavus savo laisvę, problemos išsispręs ir jos bei pusseserių šeimose.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, animacija, animacinė komedija, šeimos, JAV, 2017
Komedija, animacija, šeimos, JAV, 2018
Veiksmo, nuotykių, fantastinis, JAV, 2019
Drama, Biografinis

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai