Sovietiniai hipiai

Žanras
Dokumentika
Šalis
Estija, Vokietija, Suomija
Metai
2018
Vaidina
Dokumentika
Režisierius
Terje Toomistu
Scenarijaus autorius
Terje Toomistu
Laikas
1h 15 min
Amžiaus apribojimai
N13

Muzikali ir spalvinga hipių judėjimo sovietmečiu istorija. Dokumentinis estų režisierės Terje Toomistu filmas nukelia į XX a. aštuntojo dešimtmečio TSRS pogrindį. Trokštantys laisvės, įkvėpti roko muzikos, taikos ir meilės kulto, „gėlių vaikai“, nepaisydami griežto politinio režimo, Sovietų Sąjungos viduje susikūrė savo „sistemą“. Po daugelio metų maža ekscentriškų hipių grupelė iš Estijos keliauja į Maskvą, kur žmonės iki šiol kasmet renkasi paminėti tragišką įvykį, kai 1971 m. birželio 1 d. tūkstančiai sovietinių hipių buvo suimti KGB.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Veiksmo, trileris, kriminalinis, JAV, 2019
Drama, Biografinis
Komedija
Animacija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai