Ketveri balti marškiniai

Žanras
Drama
Šalis
Latvija
Metai
2018
Vaidina
Uldis Pūcītis, Dina Kuple, Līga Liepiņa, Arnolds Liniņš, Pauls Butkēvičs
Režisierius
Rolands Kalniņš
Scenarijaus autorius
Gunārs Priede
Laikas
1h 20 min
Amžiaus apribojimai
N13

Ryga, XX a. septintasis dešimtmetis. Vidutinio amžiaus kultūros darbuotoja Anita Sondore mano, kad jaunimo ansamblio atliekamų dainų tekstai, sukurti jauno poeto ir kompozitoriaus Cezario Kalninio, yra netinkami. Ji parašo skundą į laikraštį ir taip išjudina visą sovietmečio cenzūros sistemą. Režisieriaus Rolando Kalninio „Ketveri balti marškiniai“ – vienas ryškiausių Latvijos klasikinių filmų, atskleidžiantis jautrų ir emocingą to meto jaunimo dvasios portretą. Muzikinė drama, nagrinėjanti meno cenzūros temą ir ironiškai žvelgianti į gyvenimą Latvijoje sovietmečiu, pasirodė per atvira ir buvo uždrausta rodyti beveik du dešimtmečius. Restauruotas filmas 2018 m. pristatytas tarptautinio Kanų kino festivalio klasikos programoje.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Veiksmo, trileris, kriminalinis, JAV, 2019
Drama, Biografinis
Komedija
Animacija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai