AMIYA Inspiration pristato pasaulinį koncertų turą „Širdies kelionė“. Įkvepiantis, stulbinantis, atviras koncertas laukia jūsų Vilniuje, Rygoje, Berlyne, Osle, Londone ir kituose pasaulio miestuose.

Turas debiutuoja Vilniuje jau rugsėjo 28 dieną!

Išskirtinio balso savininkė, jazzo ir improvizacinio dainavimo meistrė Andrė AMIYA pristato neįtikėtinų balso galimybių, improvizacijų, stilių įvairovės ir meistriškumo kupiną, atvirą, šiltą ir jautrų muzikinį pokalbį apie žmogaus širdies kelionę gyvenime. Pokalbį apie – meilę.

Andrė AMIYA, kartu su talentingais muzikantais: smuikininke Agne Doveikaite ir pianistu Vyčiu Smolskumi šiame koncerte dalinasi atviroje, mylinčioje ir gyvoje širdyje gimstančia kūryba. Ši stulbinanti muzikinė kelionė jau įkvėpė šimtus klausytojų leistis į gyjančius santykius su artimaisiais, į augančią meilę sau ir į naujas veiklas, grįstas meile ir atvirumu.

Šis koncertas – tai kelionė į meilę ir atvirumą. Per muziką.

Gyvas, visuomet kitoks, įkvepiantis ir atgaivinantis koncertas „Širdies kelionė“ Vilniuje vyks jau rugsėjo 28 dieną, WHITE PIANO HALL salėje. Paskubėk įsigyti bilietą sau, savo mylimajam ar žmogui, kuris ieško įkvėpimo, džiaugsmo ir meilės.

******
„Andrės koncertai – begalinė dovana! Po apsilankymo pirmąjame koncerte Vilniuje, kur ir gyvenu, važiavau į visus kitus miestus, kur vyko koncertai. Ir kiekvieną kartą išsinešdavau begales dovanų! Tai ne tik muzika. Tai – įkvėpimas gyventi kitaip! Andrės muzika (ir ji pati!) priminė, kaip nepaprastai nuostabu būti meilės būsenoje, bendrauti ir dirbti atvira, mylinčia širdimi. Gera girdėti gyvą širdį. Tai – didžiulis įkvėpimas! Tobuli vakarai! Esu labai dėkinga!“ - Marija, Vilnius

„Paprastai muzikos klausau dėl geros nuotaikos. Dažniausiai tai – energinga, stipri, padedanti susikaupti muzika. Į Andrės koncertą su žmona nuvykau per daug nesigilindamas. Romantiška muzika, meilės tema ir kt. Maniau – tai bus vienas iš tų vakarų, kurį skiriu tyrinėti mylimosios pomėgius. Bet išsinešiau kur kas daugiau. Pirmiausia, buvo tikrai smagu matyti, kaip po koncerto jautėsi žmona. Jai labai patiko. Bet, turiu pripažinti, patiko ne tik jai. Mane labiausiai sužavėjo Andrės profesionalumas. Tai, ką ji daro su savo balsu – neįtikėtina! Ji vien balsu kažkaip sugeba „išdainuoti“ ir paukščius, ir gamtos stichijas, ir elektroninę muziką. Kažkas neįtikėtino! Man patiko. Ypač netikėtos žmogaus balso galimybės. Rekomenduoju.“ – Aurimas
******

Po paskutinio, tūkstančius žiūrovų sutraukusio Andrės AMIYA daugiadimensinio muzikos šou "The Goddess", Lietuvos ir pasaulio muzikos mylėtojams ji ir vėl siūlo naują garsų, teigiamų emocijų ir sielą paliečiančių patyrimų šventę.

Šį kartą Andrė AMIYA kviečia skirti vakarą pokalbiui apie mylinčios širdies kelionę gyvenime.

Kiekviena šiame koncerte skambėsianti daina pasakoja atskirą istoriją. Kartais labai atpažįstamą, giliai paliečiančią, o kartais niekur negirdėtą, stebinančią ir skatinančią meilę pamatyti nauju kampu.

Projekto autorė, dainininkė, kompozitorė Andrė AMIYA sako: "Norime pasidalinti tyrumu, grožiu, tikru nesuvaidintu jausmu. Šiais laikais tarp sintetinio triukšmo, ryškių reklamų, rėkiančių pop grimasų pasimeta darnus paprastumas, nuoširdus garsas, tylos akimirka ir buvimo kartu pilnatvė. Šiame koncerte kursime būtent tai."

Džiazo dainininkė Andrė AMIYA kartu su muzikantais Vyčiu Smolskumi bei Agne Doveikaite, atliks ne tik originalias Andrės AMIYA kompozicijas, bet ir visiems gerai žinomas džiazo bei populiariosios muzikos dainas. Vakaras žada daug gyvo bendravimo, spontaniškai gimstančių muzikos improvizacijų ir romantikos.

DAUGIAU APIE ANDRĘ AMIYA:
Andrę AMIYA Pabarčiūtę žinome ne tik kaip džiazo dainininkę, kompozitorę, šiuolaikinės akademinės, meditacinės muzikos, teatro ir šokio performansų kūrėją. Jos veikla aprėpia daug daugiau. Ji nuolat bendradarbiauja ne tik su žymiais pasaulyje menininkais, bet ir dvasiniais mokytojais, lektoriais, mokslininkais. Ji yra jau daugiau nei 12 metų sėkmingai veikiančio asmeninio augimo mokymų centro "SoulACTION" bendraįkūrėja, mokymų programų moterims ir poroms autorė. Andrės parašytos abi knygos tapo bestseleriais. Jos gyvenimo praktika ir filosofija atsispindi ir jos muzikoje. Andrė AMIYA sako: " Muzika, kaip ir pats žmogus, gali būti chaotiška, o gali būti ir mylinti. Kai muzika myli, ji suteikia jausmus, patyrimus, suvokimus, kurie užpildo šviesa, prasme ir švelnumu mūsų širdis.”

DAUGIAU APIE AGNĘ DOVEIKAITĘ IR VYTĮ SMOLSKĄ

Agnė Doveikaitė - profesionali smuikininkė, tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatė, koncertavusi solo su Grammy apdovanojimą pelniusiu orkestru "Kremerata Baltica" bei atstovavusi Lietuvą Europos Sajungos jaunimo orkestre bei tarptautiniame projekte "OEK" Japonijoje. Smuikininkė griežia klasikiniu ir elektriniu smuikais, nuolat koncertuoja su kitais garsiais Lietuvos muzikantais bei didžėjais. Už tarptautinius nuopelnus Agnei suteikta LR prezidento Valdo Adamkaus padėka, o už meninius labdaros projektus Pranciškonų ordino gėrio ambasadorės vardas.

Vytis Smolskas – klavišininkas, jazz ir improvizacinės muzikos meistras. „Vilnius Jazz Young Power“ jam įteiktas geriausio instrumentininko prizas. Nepriekaištingai, išpuoselėta technika grojantis pianistas taip pat daugelį metų profesionaliai tyrinėja ir elektroninę klavišinę muziką.