VILNIAUS SPORTO IR KULTŪROS FESTIVALIS - NAUJŲ ĮSPŪDŽIŲ SAVAITGALIS!

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO , BĮ Kirtimų kultūros centras , VšĮ „ Sveikas miestas , Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ ir ActiveTraining rugsėjo 29-30 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo”, organizuoja Vilniaus sporto ir kultūros festivalį, kurio metu taip pat vyks Europos sporto savaitės #BEACTIVE NIGHT savaitgalio renginiai!

Vilniaus sporto ir kultūros festivalis – renginys, kuriame švenčiamas išradingumas, kūryba ir skatinamas fizinis aktyvumas.

#BEACTIVE Night – Europos sporto savaitės renginių ciklo savaitgalis Vilniuje – masinė vakarinė sporto fiesta (Zumba maratonas, treniruotės su garsiomis užsienio trenerėmis ir naktinis bėgimas).

Tai vienas didžiausių sporto ir kultūros renginių Vilniuje,

į vieną vietą sutraukiantis daugybę kultūros ir meno organizacijų, sporto, sveikatingumo klubų, būrelių bei įvairiausių sporto prekių ženklų atstovų, profesionalių sportininkų, sveikos gyvensenos šalininkų.

APLANKYK:

Pirmuosiuose rūmuose (1, 2 salėse) vyks

KULTŪROS, ŠVIETIMO IR MENO ĮSTAIGŲ PARODA: vykdomą veiklą pristatys kultūros ir meno organizacijos, neformaliojo ugdymo įstaigos ir įvairaus pobūdžio kultūrinio užimtumo skatinimo iniciatyvos. Taip pat vyks kūrybinės dirbtuvės vaikams ir suaugusiems, koncertai ant pagrindinės festivalio scenos, paskaitos, diskusijos, filmų peržiūros, meno mugė.

3 salėje – SVEIKOS GYVENSENOS IR SPORTO PREKIŲ PARODA: sporto pramogos, sporto naujovių pristatymai, pranešimai.

4 salėje – #BEACTIVE NIGHT su garsiausiais Europos ir JAV treneriais (ZUMBA maratonas su Loretta Bates) ir

SVEIKATINGUMO STUDIJŲ, SPORTO KLUBŲ PARODA: sveikatingumo, sporto studijų, klubų paroda, pasirodymai, atviros treniruotės

5 salėje – SPORTO BŪRELIŲ MUGĖ: klubų, būrelių mugė, interaktyvios zonos, kovos menų klubų ir atvirų turnyrų zonos (,,išbandyk sportą”)

Konferencijų centre (5 salės antrajame aukšte) - SVEIKATINGUMO IR SPORTO KONFERENCIJA ,,ACTIVE TRAINING”

NEPRALEISKITE IŠSKIRTINIO METŲ RENGINIO, kuriame švęsime SPORTĄ ir KULTŪRĄ!