TAI - MES“. Skirtingos kartos – muzika viena

Sako obuolys nuo obels netoli krenta arba su kuo sutapsi , toks ir pats tapsi... Šiame koncerte žiūrovai kviečiami pasidžiaugti mylimų bardų ir atlikėjų dainomis, kurias jie atlieka su savo šeimos nariais. V.V.Landsbergis bei Vidas Petkevičius koncerte pasirodys kartu su savo dukromis. Po bažnyčios skliautais skambės žinomos ir visų pamėgtos dainos.
Iš gausios Vaicenavičių šeimynos koncerte savo autorine kūryba pasidalins multiinstrumentalistas Julius Vaicenavičius, populiarios grupės ,,Kūjeliai“ narys ir Liucija Vaicenavičiūtė. Mama Dalia Vaicenavičienė atliks kelis lietuviškus romansus, kurie yra savita stilistika išdainuota poezija.
Giedrius Arbačiauskas koncertuos kartu su žmona Agne, profesionalia violončelininke bei grupe.
Pasirodymų metu bus puiki proga dar kartą pasidžiaugti, kokios talentingos mūsų muzikantų šeimos!

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ rengiamas nuo 2003 m. sukūrė savo legendą : jaukūs vakarai, prasmingi atlikėjų dainų tekstai, išradingos muzikinės kompozicijos ir nuoširdžios klausytojų simpatijos kasmet sutraukia didelį pulką šio festivalio gerbėjų.

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/xvi-tarptautinis-dainuojamosios-poezijos-festivalis-tai-as--tai-mes-260023/