Algirdas Mikutis ir Žilvinas Bautrėnas – Lietuvos meno scenoje gerai žinomi kūrėjai, atstovaujantys postmoderniosios juvelyrikos kryptį. Ne vieną dešimtmetį dailininkai kuria inovatyvius, išskirtinius papuošalus bei mažosios plastikos darbus, pristatydami konceptualų požiūrį į juvelyrikos meną bei tradicines medžiagas. Parodoje lankytojai turės galimybę pamatyti pastarųjų metų menininkų kūrinius.
Algirdas Mikutis (1957) dailininkas, juvelyras, teatro režisierius. Autorius iš gintaro, metalo, dramblio kaulo, akmens ir emalio kuria reljefines skulptūrėles, objektus, kuriems būdingos senųjų kultūrų, archainio meno reminiscencijos. Kruopštūs, daugiaprasmio turinio darbai atspindi sudėtingą autoriaus kuriamą mitologiją, kurioje persipina šiuolaikinio pasaulio bei senovės tradicijų ženklai. Nuo 1985 m. dalyvauja parodose ir simpoziumuose Lietuvoje ir užsienyje (Vokietija, Ispanija, Gruzija). Juvelyro darbų galima rasti žymių užsienio ir Lietuvos politikų, visuomenės veikėjų asmeninėse kolekcijose.
Žilvinas Bautrėnas (1955) juvelyras, dailininkas. Menininko darbams būdingas savitas, šiuolaikiškas braižas, kūriniuose derinant idėją su objekto funkcionalumu. Žilvinas Bautrėnas kūryboje atsisako prabangios, ilgaamžiškos juvelyrikos sąvokos, menines idėjas paremdamas
postmodernizmui būdingu žaidimu medžiagiškumu, kultūrinėmis asociacijomis
bei prasmėmis. Juvelyras jau kelis dešimtmečius gyvena ir kuria Niujorke(JAV). Parodose dalyvauja nuo 1980 m., jo darbai pristatyti daugelyje Europos šalių taip pat JAV ir Kanadoje.