Kęstutis Vaiginis - saksofonai

Tomas Dičiūnas - klavišiniai

Domas Aleksa - bosinė gitara

Augustas Baronas - mušamieji

Be 4 džiazo kvartetas (Kęstutis Vaiginis – saksofonas, Tomas Dičiūnas – klavišiniai, Domas Aleksa – bosinė gitara, Augustas Baronas – mušamieji), atliksiantis K.Vaiginio originalias kompozicijas ir džiazo standartus.

Tai talentingi ir žinomi muzikantai, kurių inovatyvios idėjos susijungia su geriausiomis džiazo muzikos tradicijomis.

Kęstutis Vaiginis - jaunos kartos Lietuvos saksofonininkų, puikiai žinomas kaip kompozitorius, prodiuseris bei įvairių išskirtinių projektų autorius bei lyderis. Jis atliko savo savo kūrybos muziką bei dalyvavo įvairiuose projektuose kaip kviestinis svečias ne tik Lietuvoje, bet ir Olandijoje , Ispanijoje, Prancūzijoje, Malaizijoje, Brazilijoje , Ukrainoje, Jungtinėje Karalystėje , Azerbaidžane, Gruzijoje, Baltarusijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Pietų Afrikoje, Japonijoje, Kinijoje, Kanadoje, JAV ir Turkijoje. K. Vaiginis groja originalias kompozicijas ir džiazo standartus, kuriems būdingi moderniojo džiazo ir akademinės muzikos raiškos priemonių deriniai. Jo muzikoje jaučiama latin, be-bop, modern post - bop, afro muzikos stiliai. Kęstučiui Vaiginiui scenoje teko muzikuotu su Barbara Dennerlein, Daniel Messina, Hernan Romero, David Berkman, David Kikoski, Alex Sipiagin, Donald Edwards, Ed Howard, Boris Kozlov, JD Walter, Adam Cruz, Randal Corsen, Ferit Odman, Joonas Haavisto, DPG group, Dmitrijum Golovanovu, Tree Stones Quartet ir kt žymiausiais Lietuvos muzikantais. Savo diskografijoje K. Vaiginis išleido 3 autorinius albumus.

 

 Tomas Dičiūnas - jaunosios kartos muzikantas atliekantis įvairią muziką, tačiau dažniausiai matomas džiazo scenoje. Daug koncertuoja su džiazo muzikos profesionalais Lietuvoje bei užsienyje, su savo projektais pasirodo festivaliuose. Nuo mažens dalyvavęs klasikinės muzikos konkursuose, vėliau savęs ieškojęs roko muzikoje, jis pasuko džiazo keliu. Siekdamas apjungti įvairių žanrų muziką, Tomas dažnai naudoja sintezatorius ir kitas elektroninės muzikos priemones. Nuo 2015m, būdamas 24-ių, pradėjo vadovauti LMTA bigbendui.

 Domas Aleksa - vienas geriausių bosinės gitaros atlikejų Lietuvoje, sudalyvaves net 37 albumų įrašuose, bei šiuo metu įrašinėjantis 3- jį savo solinį albumą. Grodamas tiek su savo grupe tiek kituose projektuose kaip kviestinis muzikantas Domas Aleksa koncertavo JAV, Azijoje, Afrikoje ir Europoje dalyvaudamas žymiausiuose džiazo festivaliuose.

 Augustas Baronas – būgnininkas, šiuo metu reziduojantis Amsterdame, Olandijoje. Bakalauro laipsnį įgijęs Hagos karališkoje konservatorijoje, jis aktyviai koncertuoja tiek su žinomais Lietuvos atlikejais, tiek su Olandijos muzikantais (Peter Beets, Simon Rigter ir Eef Albers) bei groja įvairiuose projektuose su džiazo atlikėjai iš Graikijos, Danijos, Islandijos ir Pietų Korėjos. Augustas koncertavo įvairiuose džiazo festivaliuose Lietuvoje, Estijoje, Vokietijoje ir Švedijoje. 2010 Augustas įkūrė grupę „Tofu Bubble“, kuri buvo nominuota Pravda Naujokų apdovanojimuose 2010 metais, o 2011 metais laimėjo 2-ąją vietą jaunųjų grupių konkurse “ Garažas „. 2013 metais Augustas laimėjo 3 vietą IX-ajame tarptautiniame džiazo konkurse jauniesiems atlikėjams Rostov-on-Don, Rusijoje.

Pirkti bilietus