Ypatingas vakaras su Igoriu Sokolovu...

Retam, kuriam reiktų daug pasakoti, kas toks buvo/yra Viktoras Cojus. Nežiūrint į jo dainų tekstų paprastumą, jos visada bus artimos visuomenei. Dainuojama apie "amžinus dalykus" - meilę, vienatvę, mirtį. Viktoro Cojaus dainos neša savyje talento formulę, kurios paslaptis lieka neatskleista iki mūsų dienų. Jis išėjo, bet jo muzika, dainos, filmai, gyvenimo filosofija išliko...

Šįvakar su Viktoro Cojaus kūryba supažindins muzikantas iš Vilniaus Igor Sokolov (Kino tribute project Lt) . Daugelį metų Igoris domisi grupės KINO kūryba, dalyvauja įvairiuose renginiuose, koncertuose, festivaliuose, skirtuose jo atminimui pagerbti. Viktoro Cojaus dainos tapo jo gyvenimo dalimi, todėl Igor jas atlieka su visišku atsidavimu, pagarba bei dideliu nuoširdumu.

„Amžinybė nematuojama laiku, o tas, kuris teisingai suprato žinią, paliktą Viktoro, žino, kad Cojui – ne 28-eri ir ne 55 metai. Jis visada buvo, yra ir visada bus. Tiesiog įsikūnijo vienoje šalyje labai trumpam laikui. Jis neturi nei gimimo, nei mirties datos – yra tik atėjimo ir išėjimo laikas“. (M. Lesko) Šįvakar Cojų dainuos muzikantas iš Vilniaus, Igor Sokolov („Kino tribute project Lt“). Daugelį metų Igoris domisi grupės „KINO“ kūryba, dalyvauja koncertuose bei festivaliuose, skirtuose Cojaus atminimui. Viktoro Cojaus dainos Igorio lūpose įgauna savitą, tačiau kiekvienam gerai pažįstamą skambesį.