Julijus

Žanras
Komedija
Šalis
Lenkija
Metai
2018
Vaidina
Wojciech Mecwaldowski,Jan Peszek, Anna Smołowik
Režisierius
Aleksander Pietrzak
Scenarijaus autorius
Abelard Giza, Kacper Ruciński, Łukasz Światowiec
Laikas
1h 35 min
Amžiaus apribojimai
N16

Filmo herojus – tai tvarkingas dailės mokytojas (Wojciech Mecwaldowski), svarbiausia jo gyvenimo problema yra jo tėvas (Jan Peszek) – amžinai besilinksminantis menininkas-tapytojas. Kai po antro infarkto tėvas toliau atsisako keisti gyvenimo būdą, Julijus turi rasti išeitį, kaip pakeisti jo elgesį. Atrodo, kad filmo herojaus problemą padės išspręsti atsitiktinė pažįstama, nerūpestinga veterinarijos gydytoja Dorota (Anna Smołowik). Deja, panašu, kad tikros problemos dar tik prasideda...

Filmas lenkų kalba su lietuviškais subtitrais.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Drama, Biografinis
Komedija
Animacija, Nuotykių, Šeimos
Veiksmo, Trileris

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai