Tai jau trečioji autorės personalinė paroda. Erika parodose dalyvauja nuo 2008 m., o nuo 2016 m. yra dailininkų sąjungos narė.

"Man be galo patinka piešti, kurti įvairias iliustracijas ir knygas vaikams. Dažniausias mano įkvėpimo šaltinis yra muzika ir visas jos pasaulis.

Muzikos tema mane lydi jau dvyliktus metus, kuomet daugiau pradėjau lieti akvarele. Man labai įdomi išorinė muzikos klausytojo būsena, jos poveikis grojančiajam ir klausytojui. Muzikanto veido išraiškos grojant, klausytojo mintys klausant. Mane ypatingai žavi dirigento judesiai, emocijos akyse, įdomi kompozitoriaus kasdienybė, jo kūrybos minutės prie natų sąsiuvinio, intymi repeticijos akimirka. Grožiuosi visais muzikos instrumentais, kiekvienas iš jų turintys savo nuotaikos spalvas: griežiantis smuikas pavasarį, skambantis vienatvėje fortepijonas, gaudžianti tarp rausvai geltonų rudens lapų violončelė. Noriu sustabdyti tą melodingą akimirką ir jos grožį. Noriu, kad užgrotų piešinys. Taip pat teptuku paliesti ir mėgstamos operos arijas. Todėl trečioji personalinė paroda yra skirta muzikai - jos kūrėjams ir klausytojams.

"Adagio" – tai muzikos atlikimo greitis arba tempas, reiškiantis lėtai ir ramiai. Lygiai taip, kaip mano kūryboje. Lėtai ir ramiai, kažkiek melancholiškai ir rudeniškai."

Parodoje bus eksponuojamos beveik visos naujausios iliustracijos, kurtos per pastaruosius kelis metus, bei keletas senesnių, kurtų muzikos tema.