šokio ir muzikos spektaklis | jaunimui nuo 12 metų ir suaugisiems | trukmė 45 min. 

Agnija Šeiko (choreografė, režisierė)
Dovilė Binkauskaitė, Gintarė Marija Ščavinskaitė (asistentės)
Mantas Černeckas, Inga Kuznecova, Gintarė Marija Ščavinskaitė, Erikas Žilaitis, Marija Ivaškevičiūtė, Julius Jurevičius (šokis)
Mindaugas Bačkus, Jurgis Karbauskas, Arnas Kmieliauskas, Marius Sakavičius (violončelininkai)
Sven Helbig (kompozitorius, Vokietija)
Artūras Šimonis (scenografas ir kostiumų dailininkas) 
Tomas Jurginas (vaizdo menininkas)
Vilija Bartašiūtė (prodiuserė)

 

Šokio teatras „PADI DAPI Fish“

Tai XXI amžiaus Piterio Peno draugystės istorija – dviejų jaunuolių kelionė suaugusiųjų pasaulio link. Tarpusavio santykių peripetijos, ypač aktualios paauglystėje, pasakojamos šokio kalba. Tai jauno žmogaus bandymai ir (ne)noras suaugti, vidinės brandos paieškos. Ar tai nutinka išsikovojus vietą tarp išrinktųjų, ar tuomet, kai sugebi besąlygiškai priimti kitą kitokį ir patį save?

Šokėjai, keturių klasikinių violončelių gyvas skambesys kartu su elektronine muzika, vaizdo projekcijos ir šiuolaikiškos dekoracijos scenoje nukels spektaklio „Mano Piteris Penas“ žiūrovą į savitą ir netikėtumų pilną Niekados šalį.

Spektaklio šokio dalies autorė ir režisierė – Agnija Šeiko. Muzikinę jo dalį atliks Klaipėdos violončelių kvartetas, kurio atsiradimo iniciatorius bei projekto muzikos vadovas yra Mindaugas Bačkus. 
Specialiai šiam renginiui rašomo kūrinio autorius – žymus vokiečių kompozitorius ir muzikos prodiuseris Svenas Helbigas.

menų spaustuvė | juodoji salė

Bilietai: 15 Eur, 12 Eur moksleiviams, studentams, senjorams, 3 Eur neįgaliesiems | bilietai:  internetu.lt ir 30 min. iki renginio „Menų spaustuvėje“