trukmė1 val. 45 min.

Dalyvauja rašytojas Sigitas Parulskis, renginį veda poetas ir žurnalistas Mindaugas Nastaravičius

„Atsikeliu iš ryto ir galvoju, kaip nugyventi dieną, kad mažiau pačiam skaudėtų ir kad kitiems suteikčiau mažiau skausmo. Tai ir yra visa mano prasmės teorija. Kad neskaudėtų stuburo, darau tempimo pratimus. Kad neskaudėtų atminties, rašau“,– viename interviu yra teigęs rašytojas Sigitas Parulskis.

Poetas, prozininkas, dramaturgas, vertėjas S. Parulskis– tiesiakalbiškumu ir aštria visuomenės kritika garsėjantis rašytojas. Tai vienas produktyviausių šiuolaikinių lietuvių rašytojų, išleidęs 8 poezijos, 7 esė knygas ir 6 romanus. Iš rusų ir anglų kalbų yra išvertęs keliolika knygų bei sukūręs keletą Lietuvos teatruose pastatytų pjesių. Autoriaus tekstai nuolat pasirodo periodinėje žiniasklaidoje.

S.Parulskis įvertintas ne viena garbinga literatūrine premija, apdovanotasKristoforo statulėle už geriausią jaunojo menininko debiutą teatre, 2004 metais apdovanotas Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija.Tarptautinių laimėjimų sąraše – DerStiftungPreussisheSeehandlung (2009, LCB (Berlin); Bank AustriaLiteraris (2009, Kulturkontakt, Vienna); H.C. Artmannstipendium (2010, Salzburg) įvertinimai.

S. Parulskio kūryba versta į latvių, italų, anglų, vokiečių, norvegų, švedų, lenkų, prancūzų, graikų ir kt. kalbas, autorius dažnas tarptautinių festivalių ir knygų mugių dalyvis.Gyvena Vilniuje, dirba pats sau. Tvirtina niekada nerašęs iš pykčio, knyga jam – pasaulio modelis, o skaitymas – kūryba.

Sigitą Parulskį kalbins poetas, dramaturgas ir žurnalistas Mindaugas Nastaravičius, projekto „100 Lietuvų bendraautorius“, jautrus ir intriguojantis „tardytojas“, sugebantis visapusiškai atskleisti kalbinamą kūrėją.

Vakaras su Sigitu Parulskiu atidarys jau trečią kartą vykstantį tarptautinį literatūros festivalį „Vilniaus lapai“.

menų spaustuvė | juodoji salė

bilietai: 12 eur | bilietai Tiketos kasose ( pirkti internetu ) | Tiketos kasą rasite ir Menų spaustuvėje | atsiskaitymas tik grynais