Kviečiame į paskaitą su praktiniais patarimais „Kaip susilaukti sveikų ir talentingų vaikų ar tokiais juos išugdyti“ Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6), Muzikos ir meno skaitykloje, 1 a.

Paskaitą ves Lolita Piličiauskaitė-Navickienė – viena iš leidinio „Šeimos knyga“ autorių, muzikos pedagogė.

„Rašydama šią knygą galvojau apie po širdimi naują gyvybę nešiojančią moterį, mažus vaikus auginančią šeimą, apie didelę gyvenimo patirtį sukaupusius tėvus, senelius, apie ankstyvojo ugdymo pedagogus. Rašiau ir svajojau prisidėti prie kilnaus siekio: lai muzika padeda Lietuvoje gimti sveikesniems ir gabesniems vaikams, lai šeimos vertybės būna saugomos ir fiksuojamos, lai namuose ir darželiuose skambančias dainas papildo naujas vaikiškas repertuaras, o pasakos – lai ne gąsdina, bet „uždega“ pozityvumu“, – pasakoja knygos bendraautorė Lolita Piličiauskaitė Navickienė.

„Šeimos knyga“ – vienas pirmųjų tokio pobūdžio dovaninis leidinys–vadovėlis, turintis net 71 dainos virtualų audio priedą, papuoštas specialiai vienos žymiausių Lietuvos grafikių – Rūtos Čigriejūtės sukurtais piešiniais, skirtas perduoti iš kartos į kartą.