Butas , Parduodama dabar uz 45000. YRA VARIANTA UZ...

Tipas
Butas
Sandorio tipas
Parduosiu
Kambarys
2
Aukštas
2/2
Plotas
43.00 kv. M
Namas
Mūrinis
Deja, skelbimas senas
Parduodama dabar uz 45000. YRA VARIANTA UZ TOKI KAINA PIRKTI NT Domina keitimas i nama Vilniuje (namo dali) . Keitimo kaina didesne.
Ypatybės:
Aukštos lubos, 50-ųjų interjeras, NAUJA SANTEHNIKA (naujas sutartis su Vilniaus vandenys),nauji dūmtraukiai, yra DUJOS! (yra galimibe padaryti dujini sildyma),2 krosnys ,butą galima perplanuoti pagal savo norą, bendras plotas 40,3 kv.m.. Geri bei mandagūs kaimynai. LABAI mažos išlaidos.Su baldais( dalys)
Privalumai- balkonas ir san mazgas su langu, izoliuoti kambariai.• Butui priklauso 15 kv. m kieme esantis murinis ūkinis pastatas (2). AUTENTIŠKAS TIPO MŪRINIS NAMAS .Sienų plotis didesnis nei 0,5 m,langai -į vidinį kiemą. įrengtas lietaus pastogė balkone.Virš buto yra neįrengta pastogė, tad yra galimybė pasididinti gyvenamąjį plotą.
Papildoma įranga:
Skalbimo mašina , viryklė (dujin,), dusas ,WC, ,plastikiniai langai (rol. diena- naktis), el.boileris, kriauklė
Šarvuotos durys.
Domina ir keitimas i nama ( Vilnius, vilniaus raj.-Šumsko pl),keitimo kaina didesne, Informacija tel/sms 868430018 (NT agentams neskamb prasau),GOVORIU PO -RUSSKI
Visada rasite vietos pasistatyti savo automobilį, galite derėtis su savo kaimynais ir pasodinti daržovių sodą bendrame sklype, 50 metrų autobusų stotelė ir nedidelė parduotuvė
Gera kaina ! Pelninga investicija.
45 000 €
pardavėjas
Rodyti numerį +37068430018
Veiksmas

Panašūs skelbimai