Studentai sutelks miestiečius sveikatos lavinimui

VU sporto ir sveikatos centro nuotr.

Pasaulinę sveikatos dieną tradiciškai, jau ketvirtus metus iš eilės minės Vilniaus universiteto sveikatos ir sporto centras. Šiais metais prie VU idėjos prisijungia ir VGTU universitetas. Bendruomėnių nariams ir susidomėjusiems piliečiams balandžio 6 d. (ketvirtadienis) ruošiami įdomūs, spalvingi ir nemokami sportiniai renginiai.

Organizatoriai neišsitenka vienoje erdvėje, todėl jį rengti sugalvota Saulėtekio al. 7, Centre ir Čiurlionio g. esančiame bendrabučių komplekse, primenant miestiečiams apie pasaulinės sveikatos dienos minėjimą. Pernai Sveikatos diena Vilniaus universitete pritraukė per 1 000 žmonių.

Renginiu siekiama atkreipti dėmesį, kaip sustiprinti savo sveikatą, aktyvinti žmonių dėmesį sportui, neretai be reikalo užmirštamus sveikos gyvensenos aspektus: mankšta darbo vietoje, taisyklinga laikysena, mityba ir streso kontroliavimas.

VU Sveikatos ir sporto centro direktorė dr. R. Žilinskienė kviečia į sveikatos priežiūrą pažvelgti giliau: „Rūpindamiesi savo fizine būkle, turėtume nepamiršti ir apie psichinę bei socialinę sveikatą“.

Bus skaitomos paskaitos apie depresijos prevenciją, streso valdymą, veiks sveikatos laboratorija. Vyks ir aktyvaus sporto užsiėmimai: mankštos pratimai, kūno dizaino studija, stalo teniso, orientacinės ir lengvosios atletikos varžybos.

Sveikatos dieną užbaigs naujovė. 18 val. Saulėtekyje studentai išbėgs ant šokių aikštelės ir šoks Lindyhop šokius.

Renginio programą rasite VU puslapyje.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.